Asya K-37 Altın Dedektörü

1.00

Asya K-37 Altın dedektörü altın, gümüş, bronz sikke paraları, heykel ve objeleri koyularak saklanmış define kasalarını bulabilmektedir. Asya Dedektör Aziz K-37 derin ve yüzeysel define dedektörü ile define işaretleri yapılarak saklanmış altın ve gümüş sikkeleri ve eşyaları 25 santim ile 1,5 metre derinden garantili tespitler yapabilmektedir.Satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir.Uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın.

Açıklama

İçindekiler

Asya K-37 Altın Dedektörü

Asya Dedektör K-37 Altın arama dedektörü fiyat ve özeliği en iyi altın ayrımlı dedektör. Aziz k37 LCD Ekranlı altın define dedektörü. Asya Dedektör Teknolojileri her zaman olduğu gibi define arama dedektörü imalatı konusunda en uygun fiyat seçeneği sunmaktadır. Aziz K-37 Hazine arama dedektörü define işareti olan bölgelerdeki altın, gümüş, bronz sikke paraları, heykel ve objeleri koyularak saklanmış define kasalarını bulabilmektedir. Asya Dedektör Aziz K-37 derin ve yüzeysel define dedektörü ile define işaretleri yapılarak saklanmış altın ve gümüş sikkeleri ve eşyaları 25 santim ile 1,5 metre derinden garantili tespitler yapabilmektedir.

Satılık dedektör, satılık dedektör fiyatları, K-37 dedektör, K-37 dedektör fiyatı, ekranlı dedektör, altın dedektörü
Satılık dedektör, satılık dedektör fiyatları, K-37 dedektör, K-37 dedektör fiyatı, ekranlı dedektör, altın dedektörü

Asya Dedektör K-37 Genel Bilgiler

Asya dedektör metal arama dedektör imalatı satışı konusunda 23 yıllık tecrübesi ve 2014 yılından itibaren üretici olarak her zaman en iyi özellikli altın arama dedektör ve alan tarama cihazlarını sizlere sunmaktadır. Asya K-37 dedektörü sitemiz den fiyat farkı olmadan taksitli satın alabilirsiniz. Ayrıca mağazamızdaki 100 farklı dedektör ve alan tarama çeşitlerini tüm Türkiye ye kapıda ödeme kolaylığı ile cihazın kontrollerini yaptıktan sonra satın alabilirsiniz. Daha geniş ayrıntılı bilgi için Asya Dedektör İstanbul Üsküdar 2 katlı satış mağazasın test ederek satın alabilir, Yeraltı görüntüleme cihazları, dedektör ve alan tarama sistemleri hakkında müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz. Aziz k37 metal ayrımlı cihazı arkeolojik alanlarda, ören yerlerinde, define işaretleri olan yerlerdeki altın, gümüş, bronz, tunç para ve takıları toprak ve kaya için de saklanmış olsa dahi garantili bulabilmektedir. Aziz K-37 LCD Ekranlı metal dedektörü, metal ayrım özelliği %60 yapabilme garantisi vardır. K-37 ile DISC Tuşundan LCD Ekrandaki ayrım bölümüne geçerek tespit yapılan metal objenin değerlimi, değersiz mi, altın mı olduğunu anlama imkânı sunmaktadır.

Define dedektörü, en iyi dedektör, ekranlı dedektör, k-37 dedektör, altın arama dedektörü, k-37 dedektör, k-37 kullanım videosu
Define dedektörü, en iyi dedektör, ekranlı dedektör, k-37 dedektör, altın arama dedektörü, k-37 dedektör, k-37 kullanım videosu

Asya Dedektör K-37 Teknik Özellikler

K-37 Derinlik Hesaplama: K37 define arama cihazı, her türlü arazi koşullarında mineralli ve madenli kaya ve topraklarda rakiplerine göre daha sağlıklı metal objeleri, heykelleri, değerli ve değersiz olarak garantili tespit yaparak tahmini %70 ne kadar derinlikte olduğunu yapay zekâ ile hesaplamalar yaparak DERİNLİK tespitini yapabilmektedir. K-37 OTAMATİK Arama modunda metal parçaların yoğun olduğu alanlarda değersiz metalleri %50 görmeden arama imkânı sunmaktadır. AUTO Tuşuna basarak otomatik olarak değersiz metalleri % 50 kapatarak değerli olan altın, gümüş, bronz, tunç, para, heykel ve takıları arama özelliği sunmaktadır otomatik arama yapabilirsiniz. Aziz K-37 Dedektör modelinin Menü seçeneklerinden AYARLAR Ekranından ışık, ses, arama, hassasiyet, otomatik arama, derinlik hesaplama, toprak ayarı seçeneklerini istediğimiz gibi ayarlama imkânı sunmaktadır.

Asya Dedektör Teknolojileri Maden, Sanayi ve Ticaret Limited, Şirketi olarak 2014 yılından beri hizmet vermektedir. Yılların deneyim tecrübesi ile 60 farklı modellerin ve yeraltı görüntüleme sistemlerini satış ve kiralık, ikinci el dedektör seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Asya Dedektör uzman ekipler ile sizlere 15-20 METRE DERİN GPR YERALTI GÖRÜNTÜLEME Sistemleri ile tüm Türkiye genelinde define ve hazine olan oda mezarları, mahzenleri kapalı kuyuları ve tünel girişlerini profesyonel ekip çalışması ile garantili tespitler yapabilmektedir.

Asya Dedektör YouTube Kanalı‘nda Dedektör Videolarını İzleyebilirsiniz.

SİVAS Satılık Metal Dedektörü, TEKİRDAĞ Satılık Alan Tarama Dedektörü, TOKAT Satılık Dedektör Fiyatları.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Asya K-37 Altın Dedektörü” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim