Alan Tarama Cihazı Bionic A-T-4 Pro

1.00

Alan Tarama Cihazı Bionic A-T-4 Pro özellikle dağlık bölgelerde, geniş ormanlık alanlarda, işaretlenen yerlerde ve kalıntıların kaybolduğu arazilerde; define ve hazine aramalarında, define ve hazine arama dedektörlerine büyük oranda yardımcı olur.

Açıklama

İçindekiler

Alan Tarama Cihazı Bionic A-T-4 Pro

Alan Tarama Cihazı Bionic A-T-4 Pro özellikle dağlık bölgelerde, geniş ormanlık alanlarda, işaretlenen yerlerde ve kalıntıların kaybolduğu arazilerde; define ve hazine aramalarında, define ve hazine arama dedektörlerine büyük oranda yardımcı olur. İsmi ve markası tescilli alan tarama cihazı ön keşif için kesinlikle kullanılması gereken süper bir alan tarayıcıdır. Bio enerji ve özel düzeneklerle hazırlanmıştır. 2 kişinin karşılıklı kullanımında 4 adet tüp başlıkları içindeki karışımlar sayesinde, 4 ayrım modlu frekansları ve devre modlarıyla define olan yerlerde, yer altındaki boşluk, tünel, kuyu, oda, kapalı mağara gibi görünürlüğü kaybolmuş yerlerin bulunduğu yere tüplerin ucuna takılan özel alışımlı antenlerin yönlendirmesiyle sizi götürmektedir.

Alan Tarama Cihazı Bionic A-T-4 Pro  ismi ve markası tescilli, Bionic A-T-4 süper indirimli fiyatları ile ön keşif için kesinlikle kullanılması gereken süper bir alan tarayıcıdır. Bionic alan tarama cihazının özelliklerini tanıtarak denemesini yapar, dünyadaki diğer marka ve modellerle karşılaştırma imkanı sunarız.

bionic-a-t-4-pro-alan-tarama-cihazı

Bionic A-T-4 Pro alan tarama cihazını satın almak ya da kiralamak için İstanbul/Üsküdar Bağlarbaşı’ndaki 2 katlı büyük mağazamıza gelebilirsiniz. Ürün için gerekli deneme ve testleri yaparak satın alabilirsiniz ya da kiralayabilirsiniz. Ayrıca şirketimiz mağazamıza gelen müşterilerimize Bionic alan tarama cihazının özelliklerini tanıtarak denemesini yapar, dünyadaki diğer marka ve modellerle karşılaştırma imkanı sunar. Bionic alan tarama cihazını kiralamak veya sıfır ya da ikinci el olarak satın almak isterseniz PTT ödemeli kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz siz ise cihazın kontrollerin yaptıktan sonra ödemesini yapabiliyorsunuz.

bionic-a-t-4-pro-alan-tarama-cihazi-alan-tarama-dedektoru

Alan tarama cihazı Bionic A-T-4; 500 mt çevresini net tarama özelliğine sahiptir. Büyük hazineleri ,yer altındaki, kral, mezarlarını, mahzenleri, tünel girişlerini tespit edebilme anlamında tam bir avcıdır. Özellikle dağlık bölgelerde define ve hazine arayanlar, ön keşif için 500 mt çevresini tarayabilen Bionic A-T-4 tarayıcı sizin için uzakları gören, keşif yapan gözünüz olacaktır. ASYA DEDEKTÖR mağazalarında 3 farklı alan tarama sisteminden istediğinizi seçebilirsiniz. Bionic A-T-4 alan tarama cihazı tek başınıza her türlü geniş arazilerde ön keşif için çok uzak noktadaki definelerin dahi bulunmasında size yardımcı olacaktır. Bionic A-T-4 görünürlüğü kaybolmuş kral mezarları veya bu tarz alanlar bulabileceğiniz ve çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz mükemmel bir alan tarama cihazıdır.

BİONİC A-T-4 ALAN TARAMA CİHAZI ÖZELLİKLERİ

Bionic A-T-4 alan tarama sisteminin en büyük özelliklerinden biri; yere çakma frekans kutusundaki yaydığı frekans dalgaları sayesinde her türlü hava şartlarında kullanılabilir ve hedefini yakalama konusunda daha etkilidir. Dörtlü antenleri taktığınızda en zor hava şartlarında dahi ön keşif için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir sistemdir. İlk defa alan tarayıcı kullananlar bile çok rahat bu sistemi kullanabilir. Bionic A-T-4; 4′ lü özel kaplama antenleri sayesinde hedefe yönlendirme ve hedefe götürme konusunda kolaylık sağlar. Daha ayrıntılı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

bionic-a-t-4-pro-alan-tarama-cihazı-alan-tarama-dedektörü-alan-tarayıcı

Asya Dedektör YouTube Kanalı‘nda Dedektör Videolarını İzleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Alan Tarama Cihazı Bionic A-T-4 Pro” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim