Altın Arama Dedektörü A5 Plus 2021

1.00

Altın Arama Dedektörü A5 Plus 2 metre net uzaklık, 3-4 metre derin uzaklık altın arama dedektörüdür. Özellikle hızlı arama ve altın ayrımı konusunda diğer dedektör markalarına göre daha derinden tespitler yapabilmektedir.

Açıklama

İçindekiler

Altın Arama Dedektörü A5 Plus

Altın Arama Dedektörü A5 Plus altın ayrımı konusunda diğer define dedektör markalarına göre daha derinden tespitler yapabilmektedir. A5 Plus 2023 teknoloji serisi olarak rakiplerinden hem fiyatı ile hem de özellikleri ile iki adım önde olduğunu göreceksiniz. Altın ve define arama cihazı alırken arazide test ederek 40’dan fazla modelle karşılaştırma imkanına sahipsiniz. A5 Plus Altın Dedektörü uygun fiyatlıdır.

A5 Plus Altın Arama Dedektörü; 2 metre net uzaklık, 3-4 metre derin uzaklık altın arama dedektörüdür. Özellikle hızlı arama ve altın ayrımı konusunda diğer dedektör markalarına göre daha derinden tespitler yapabilmektedir. Define dedektörü A5 Plus 2023 teknoloji serisi olarak rakiplerinden fiyatı ve özellikleri konusunda eni yi ve avantajlı olanlarından biri olduğunu göreceksiniz. ASYA DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİ dedektör sektöründe 22 yıllık tecrübesiyle ve 2010 yılında yaptırdığı test sahasında AR-GE sırasında ürettiği tüm görüntülü dedektör markalarının testlerini yaparak satışa sunar. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Altın arama dedektörü,Gold finder a5 dedektör,kiralık dedektör,ikinci el dedektör

Altın Arama Dedektörü A5 Plus derin altın ve define dedektörü, derin arama başlığı ile toprak ve kayaların içindeki gömüler ve defineler, som altın takıları, altın kütlelerinin ve parçalarının tespitlerini ve ayrımlarını yapabilmektedir. A5 Plus Dedektör 26×32’lik su geçirmez arama başlığı ile dere kenarlarındaki su havzalarının içinde bulunan altın obje ve takıların tam merkezin bulabilmektedir. Define dedektörü A5 Plus altın dedektörü bulunan obje ve parçaların ebat büyüklüğüne bağlı olarak uzun süre toprak altında kaldığında 2 mt. net 3-4 mt ye kadar 41×48 derin arama başlığı ile derinlerden tespit yapabilmektedir.

altin ekrani

Altın Arama Dedektörü A5 Plusaynı zamanda yer altında yan yana duran iki farklı metallerin içinden değersiz ve değerli olarak tespit yapabilmektedir. Altın dedektörü A5 Plus iler 2023 dedektör teknoloji serisinin rakiplerinden hem fiyatı ile hem de özellikler ile 2 adım ilerde olduğunu göreceksiniz. A5 Plus define dedektörünü görmeden deneme ve testlerini yapmadan farklı bir cihaza karar vermediğiniz için ne kadar isabetli karar verdiğinizi göreceksiniz.

degerli ayrim ekrani

Altın Arama Dedektörü A5 Plus al metaller bölümünde toprak ve kayanın içinde tespit yaptığı metal objelerin değerli ya da değersiz olarak ayrımlarını ve tespitlerini yüksek oranda yapabilmektedir. Altın Arama Dedektörü A5 Plus değersiz demir türü metaller, sağ barlar kırmızı renkte farklı ses tonunda değersiz yazısı ekrana gelerek tespit yapar, tespitini yaptığınız metal 3 farklı şekilde size bildirilir.

degersiz ekrani

Altın Arama Dedektörü A5 Plus derin define dedektörü aynı zamanda tespit yapılan oda, mezar ve kaya mezarlarının en ve boylarının da tahmini olarak ne kadar çapta olduğunu ara yüz ekranındaki sol taraftaki ekran grafiklerinin mavi renkte renkli ve yazıyla boşluk yazarak anlamanızı sağlar. Derin define arama dedektörü A5; rahat kullanımı, boşlukları bulma konusunda net ve anlaşılır olması sayesinde 7 den 70 e herkesin kullanabileceği ve anlayabileceği ileri zaman teknolojisidir.

derinlik hesaplama

Altın Arama Dedektörü A5 Plus özellikle madenli ve mineralli topraklarda çok yüksek oranda çalışabilir. Yoğun maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu , 4,7 inç TFF renkli ekran ara yüzünde anlamanızı sağlar. A5 altın dedektörü yoğun maden ve mineralli bölgelerde %10 da olsa derinlik kaybına uğrayabilmektedir.

mineral ayari

Altın dedektörü A5 Plus; otomatik arama özelliği sayesinde demir türü metal türlerini %60 kapatarak sadece değerli metal objelerin tespitinde ve tek para aramalarında kullanım için tasarlanmıştır. A5 dedektörünü hayatında hiç cihaz kullanmamış olan bir kişi dahi kullanabilmektedir. Otomatik arama özelliği sayesinde özellikle adresine kargo ile cihaz alan müşterilerimizin nasıl kullanabilirim düşüncesini ortadan kaldırmaktadır. A5 cihazı otomatik aramada tek tuşla ayrıma geçer, herhangi bir ayara gerek kalmadan değersiz demir yapılarına karşı cihaz kendini otomatik %60 kapatarak sadece değerli olan altın, tunç, gümüş ve karışım metal ve objeler bulmanızı sağlar, böylece zaman kaybetmeden arama yapabilirsiniz.

otomatik arama ekrani

A5 Plus derin arama dedektörü cihaz ayarları bölümünden zemin ayarı, hassasiyet ayarı, ses ayarı, ışık ayarı, değersiz aç-kapama, diller, derinlik ayarları, boşluk test ve fabrika ayarlarına geri dönme, ara yüzlerini bulabilir, istediğiniz işlemi kendiniz kontrol ederek yapabilirsiniz. Define cihazı A5 dedektörü “nasıl kullanabilirim, cihaz ayarlarını karıştırabilir miyim?” gibi soruları ve sorunları ortadan kaldırır. Fabrika ayarları özelliği sayesinde sistem otomatik olarak ilk ayarlarına geri döner.

cihaz ayari

A5 Plus altın ve define dedektörü; 4,7 inç renkli TFF ekran özelliği, ergonomik tasarımı, son derece hafif taşınabilir yapısı sayesinde dünya ülkelerine İngilizce, Arapça, Farsça, Almanca, Fransızca gibi istediğiniz dil seçeneğini yükletebilirsiniz. NOT : 10 adet yabancı dil yüklenmiş cihazlar için 3 gün önceden sipariş veriniz.

dil secimi 1

A5 dedektör, derinlik hesaplamayı otomatik yaparken aynı zamanda toprak altındaki metalin yada boşlukların tahmini olarak ne kadar en ve boyda olduğunu anlamanızı da sağlamaktadır.

zemin ayari

YEDEK PARÇALAR

  • Yedek batarya sistem cihazın içinde verilmektedir.
  • İçinde bölmeleri olan özel metal su geçirmez çanta.
  • İstediğiniz zaman sesi sadece sizin duymanız için kulaklık.

BELGELER VE HİZMETLER

  • Taşıma ile ilgili gerekli olan fatura ve kanuni maddeler içeren yazılar.
  • 2 yıl garanti belgesi ve 5 yıl sorunsuz parça garantisi
  • Kullanım kitapçığı, kullanım videosu ve 20 saat telefon hizmeti
  • Adres siparişlerinde PTT kargo ile güvenli ödeme seçeneği
  • Mağaza ve showroomlarımızda ücretsiz eğitim ve deneme imkanı
  • Mağazamızda 60 farklı dedektör modellerinden dilediğinizi test ederek karşılaştırıp alabilirsiniz.

İkinci El Dedektör veya Kiralık Dedektör ilanlarımızı da inceleyebilirsiniz.

Asya Dedektör YouTube Kanalı‘nda Dedektör Videolarını İzleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Altın Arama Dedektörü A5 Plus 2021” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim