Altın Arama Dedektörü Jeofinder A-Z Plus 2D

1.00

Altın Arama Dedektörü Jeofinder A-Z Plus 2D altın ayrım özelliği gibi bir çok özelliğe sahiptir. Altın arama cihazı Jeofinder Plus toprak içerisindeki altın ve gümüş paraları küp içerisindeki defineleri bulabilme özellikleri mevcuttur.

Açıklama

İçindekiler

Altın Arama Dedektörü Jeofinder A-Z Plus 2D

Altın Arama Dedektörü Jeofinder A-Z Plus 2D süper fiyatı, altın ayrım özelliği gibi bir çok özelliğe sahiptir. Altın arama cihazı Jeofinder Plus toprak içerisindeki altın ve gümüş paraları küp içerisindeki defineleri bulabilme özellikleri mevcuttur.

Altın Arama Dedektörü Jeofinder A-Z Plus 2D canlı 2D özelliği sayesinde bulunun hazinelerin, altın ve definelerin ne kadar derinde olduğunu hesaplama özelliği bulunmaktadır.

Altın arama dedektörü, kaya içerisindeki altını bulabilme garantisi, toprak içerisindeki altın ve gümüş paraları, küp içlerinde de olsa bulabilme özellikleri mevcuttur. Altın dedektörü Jeofinder Plus 2D grafk özelliği sayesinde bulunan altın ve definelerin ne kadar derinde olduğunu hesaplama özelliğine sahiptir.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

telefon icon 0216 342 43 19   telefon icon 0216 342 43 18   telefon icon 0532 514 54 71   telefon icon 0536 560 70 90   telefon icon 0545 560 70 90

whatsapp icon 0532 514 54 71   whatsapp icon 0536 560 70 90

 

Altın Arama Dedektörü,jeofinder plus,kiralık görüntülü dedektör,ikinci el dedektör fiytları

Altın arama dedektörü Jeofinder Plus hem yüzeysel hem de derin arama başlıkları ile verilmektedir. Altın dedektörü Jeofinder Plus cihazı satın almak ya da kiralamak için İstanbul/Üsküdar Bağlarbaşı’ndaki 2 katlı büyük mağazamızda deneme ve testlerini yaparak satın alabilir isterseniz kapınızda kontrollerini yaptıktan sonra PTT ödemeli satın alabilirsiniz.

60 farklı dedektör modelleri hakkında bilgi için iletişime geçiniz.

JEOFİNDER A-Z PLUS 2D ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ

Altın dedektörü Jeofinder A-Z Plus; Türkiye’de ilk defa 2 sistem bir arada bulunan teknoloji harikası bir cihazdır. Jeofinder define işaretleri olan bölgedeki define ve hazine tespitinde aynı anda 2d olarak gerçek, canlı, grafiksel tespit ve ayrım yapabilme özelliğine sahiptir.

Altın arama dedektörü Jeofinder A-Z Plus; IP Sayısal Değerde Arama özelliği sayesinde Türkiye’de ilk olma özelliğine sahiptir. Bu sistemde cihaz ,sayısal değerde altın, gümüş, bronz tunç gibi değerli metallerin tüm cinslerin ayrım ve analizini çok yüksek oranda yapabilmektedir.

Jeofinder A-Z Plus 2 başlık olarak verilmektedir. 26×32 ebadındaki beyaz su geçirmez başlıkla hem kayalık hem çalılık alanda size 1.5 metreya kadar gerçek garantili arama imkanı sunmaktadır.

Jeofinder A-Z Plus özellikle derin aramalarda altın, gümüş, bronz mezar odaları ve tünel girişleri aramalarında kullanılan 40×40 ebadındaki derin arama başlığı sayesinde 2 metre net ve büyük eski gömülerde 3 ile 4 metre derinlere kadar tespitler yapabilmektedir.

Jeofinder A-Z Plus dedektör teknolojisi olarak ismi ve markası Türkiye Patent Enstitüsü tarafından firmamızca tescillenmiştir. Jeofinder A-Z Plus; 3.5 TFT renkli ekran olması, arama menüsü kolaylığı, derinlik hesaplama özelliği ve daha birçok farklı özelliği bir arada bulundurması ile Türkiye’ de ilk olma özelliğine sahiptir.

Altın arama dedektörü,jeofinder az plus dedektör,kirlık dedektör,görüntülü dedektör,define arama cihazı

Altın Arama Cihazı Jeofinder A-Z Plus

Aynı anda bütün metallerin cinslerine göre renkli 2D canlı grafik tespit yapabilme özelliği ile en ve boylarını anlamamızı sağlamaktadır.

Altın Arama Dedektörü Jeofinder A-Z Plus IP özelliği sayesinde tek tuşta otomatik olarak tüm metallerin cinslerini sayısal değerde tespit ve ayrım yapabilme özelliğine sahiptir.

Jeofinder A-Z Plus ile değersiz metalleri kapatarak ister altın isterse gümüş ve bronz aramalarında kullanım seçeneği ve imkanı sunmaktadır.

Altın arama dedektörü jeofinder plus,kiralık dedektör fiyatları,kiralık altın arama dedektörü

Altın arama dedektörü Jeofinder A-Z; ister 2D renkli canlı grafik tespit arama bölümünde olsun isterse IP sayısal arama sisteminde olsun, özellikle madenli ve mineralli topraklarda çok yüksek oranda çalışabilmektedir, aynı zamanda yoğun maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu anlamanızı sağlayabilmektedir.

İkinci el dedektör Jeofinder A-Z Plus derinlik tespit özelliği sayesinde bulunan yapının ve objenin ne kadar derinde olduğunu renkli 2D TFT ekranında anlamamızı ve tespit yapmamızı sağlamaktadır.

İkinci El Dedektör veya Kiralık Dedektör ilanlarımızı da inceleyebilirsiniz.

Asya Dedektör YouTube Kanalı‘nda Dedektör Videolarını İzleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Altın Arama Dedektörü Jeofinder A-Z Plus 2D” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim