Alan Tarama Cihazı Bionic A-T-7

1.00

Alan Tarama Cihazı Bionic A-T-7 alan tarama cihazı; altın, gümüş, boşluk ve tüm metaller ayrım modu özelliğine sahiptir. En büyük özelliklerinden biri otomatik arama modları dışında dijital ekranlı yere çakma frekans kutusundaki yayılan frekans dalgaları sayesinde dünyadaki hiçbir alan taramada olmayan özel frekans ayarları ile 01’den 9. 9 kadar istediğiniz frekans modlarına göre ayarlanabilir.

Açıklama

İçindekiler

Alan Tarama Cihazı Bionic A-T-7

Alan Tarama Cihazı Bionic A-T-7; altın, define ve hazine aramalarında en iyi fiyata sahip alan tarama cihazıdır.

Ekranlı alan tarama cihazı Bionic A-T-7 bu zamana kadar bildiğiniz alan tarama cihazlarından daha farklı çalışma sistemine sahiptir. Bionic alan tarama cihazı; altın, gümüş, boşluk ve tüm metaller ayrım modu özelliğine sahiptir. Ayrıca şirketimiz mağazamıza gelen müşterilerimize Bionic alan tarama cihazının özelliklerini tanıtarak denemesini yapar, dünyadaki diğer marka ve modellerle karşılaştırma imkanı sunar. Bionic alan tarama cihazını kiralamak veya sıfır ya da ikinci el olarak satın almak isterseniz PTT ödemeli kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz siz ise cihazın kontrollerin yaptıktan sonra ödemesini yapabiliyorsunuz.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

telefon icon 0216 342 43 19   telefon icon 0216 342 43 18   telefon icon 0532 514 54 71   telefon icon 0536 560 70 90   telefon icon 0545 560 70 90

whatsapp icon 0532 514 54 71   whatsapp icon 0536 560 70 90

 

Ekranlı alan tarama cihazı,alan tarama fiyatları,bionic a-t7,ikinci el alan tarama,alan tarama fiyatları

Bionic A-T-7 alan tarama cihazı; 100 mt ile 500 mt uzaklıktaki mesafeyi ve çevresini garantili tarama özelliğine sahiptir. Bionic alan tarama cihazının özel yapılmış iletkenliği tutma aparatlarının içindeki özel karışım formüller sayesinde çok az hatayla büyük hazineleri, yer altındaki; kral mezarlarını, mahzenleri, tünel girişlerini tespit edebilirsiniz. Dijital ekranlı topraklama sistemi kutusu sayesinde mineralli toprakların çoğunluğundan etkilenmeden hedefini bulmaktadır.

BİONİC A-T-7 ALAN TARAMA CİHAZI ÖZELLİKLERİ

Bionic A-T-7 alan tarama sisteminin en büyük özelliklerinden biri otomatik arama modları dışında dijital ekranlı yere çakma frekans kutusundaki yayılan frekans dalgaları sayesinde dünyadaki hiçbir alan taramada olmayan özel frekans ayarları ile 01’den 9. 9 kadar istediğiniz frekans modlarına göre ayarlanabilir. Bionic A-T-7 her türlü hava şartlarında kullanılabilir olduğundan hedefini yakalama konusunda daha etkilidir. Dörtlü antenler taktığınızda en zor hava şartlarında dahi ön keşif için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir sistemdir. İlk defa alan tarayıcı kullananlar bile çok rahat kullanabilir.

calisma 5

Bionic A-T-7 alan tarama cihazıyla tek başınıza her türlü geniş arazilerde ön keşif için en uzak noktalardaki definelerin bulunmasında size yardımcı olacaktır. İsterseniz hazneli özelliği sayesinde bulmak istediğiniz maddeyi haznesine koyarak da kullanabilirsiniz. Bu cihaz görünürlüğü kaybolmuş kral mezarları ve bu tarz yerlere benzer alanlar bulabileceğiniz alan tarama cihazıdır.

calisma 10

Bionic A-T-7 alan tarama ile derinlik hesaplama; bu cihazla tahmini 4 mt. minimum – 8 mt maksimum derinlik hesaplanabilir. Daha geniş ve kapsamlı bilgi için Asya Dedektör Teknolojleri’nin Türkiye’deki satış ofislerini arayarak müşteri temsilcilerinden 6 farklı alan tarama cihazları, 9 farklı toprak altı görüntüleme radarları, 30’a yakın en iyi dedektör modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Asya Dedektör YouTube Kanalı‘nda Dedektör Videolarını İzleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Alan Tarama Cihazı Bionic A-T-7” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim