Alan Tarama Cihazı Bionic X1

1.00

Alan tarama cihazı Bionic X1 define aramalarında dedektörlerin yardımcısı ön keşif olarak en iyi alan tarama özelliğine sahip uygun fiyatlı olması altın boşluk ve mahzenleri bulabilme özelliğine sahiptir.Asya Dedektör mağazamızdaki alan tarama İster adrese teslim ister arazide eğitim alarak ikinci el olarakda kiralama yada sıfır olarak satın alma imkanına sahipsiniz.

Açıklama

Alan Tarama Cihazı Bionic X1

BİONİC X-1 Alan tarama çubukları 400 Metre Uzaktan Altın Ve Boşlukları Mahzenleri Bulabilme Özelligi Bulunmaktatır Ayrıca size 2 Farklı Seçenek sunmaktadır.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

telefon icon 0216 342 43 19   telefon icon 0216 342 43 18   telefon icon 0532 514 54 71   telefon icon 0536 560 70 90   telefon icon 0545 560 70 90

whatsapp icon 0532 514 54 71   whatsapp icon 0536 560 70 90

 

 

Alan tarama cihazı, alan tarama fiyatları, ikinci el alan tarama

1- iki kişi karşılıklı kullanım,

2- Tekli Tabanca şeklinde kullanım seçeneği

Özellikle yeni başlayanların kullanması gereken bir alan tarayıcıdır. Özellikle dağlık bölgelerde, geniş ormanlık alanlarda işaretlerin ve kalıntıların kaybolmuş olduğu arazilerde define aramalarında, hazine aramalarında, define cihazları ve dedektörlerine büyük yardımcı olan BİONİC X-1 Alan tarayıcı ön keşif için kesinlikle kullanılması gereken süper bir alan tarayıcıdır. Bio enerji ve özel düzeneklerle hazırlanmış 2- Kişi karşılıklı kullanımda 4 adet tüp başlıkların içindeki karışımlar sayesinde define olan yerlere yer altındaki boşluk, tünel, kuyu, oda, kapalı mağara gibi görünürlüğü kaybolmuş yerlerin bulunduğu yere tüplerin ucuna takılan özel alışımlı antenlerin yönlendirmesiyle getirmektedir. BİONİC X-1 Alan Tarayıcı Tekli Tabanca Şeklinde 2 ad tüpler ve L Kullanım özelligi Bu özelliği sayesinde çok daha kısa zamanda çok pahalı Define cihazlarının yapamadığı işlemleri yapabilmektedir. Daha geniş ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz. BİONİC X-1 alan tarama çubukları Özel muhafazalı ve korumalı çantasıyla birlikte 2 yıl garanti Faturalı verilmektedir. Alan tarama almayı düşünürken mutlaka BİONİC X-1 alan tarayıcıyı degerlendirmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca Diğer Tam donalımlı BİONİC A-T 3 BİONİC A-T 4 VE GOLD SCANIR Uzun menzilli Derinlik hesaplayan mineralleri eleyebilen Alan tarama cihazlarını mutlaka görmenizi değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Alan Tarama Cihazı Bionic X1” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim