Toprak Altı Görüntüleme Radarı Marduk A-Z 7000

1.00

Toprak altı görüntüleme radarı Marduk A-Z 7000, sadeliği, boyutu ve kullanım kolaylığı neden ile Marduk Az 7000 VLF -EM sistem, havadaki manyetik ve radyometrik ölçümler için ideal bir cihazdır. Değerli ve değersiz metallerin tespitinde oda, tünel, mahzen, mezar ve yapı araştırmalarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan cihazdır.

Açıklama

İçindekiler

Toprak Altı Görüntüleme Radarı Marduk A-Z 7000

Toprak altı Görüntüleme Radarı Marduk A-Z 7000, sadeliği, boyutu ve kullanım kolaylığı neden ile Marduk Az 7000 VLF -EM sistem, havadaki manyetik ve radyometrik ölçümler için ideal bir cihazdır. Değerli ve değersiz metallerin tespitinde oda, tünel, mahzen, mezar ve yapı araştırmalarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan cihazdır.

Yeraltı Görüntüleme Radarı Marduk A-Z 7000 arkeolojik araştırmalarında yer altı tünel girişlerinde, doğalgaz boru hatları, elektrik kablo sistemleri, telefon kablo sistemleri, belediye logar kapakları tespitinde kullanılmaktadır.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

telefon icon 0216 342 43 19   telefon icon 0216 342 43 18   telefon icon 0532 514 54 71   telefon icon 0536 560 70 90   telefon icon 0545 560 70 90

whatsapp icon 0532 514 54 71   whatsapp icon 0536 560 70 90

 

 

Toprak altı görüntüleme cihazı,marduk a-z 7000 fiyatı,yer altı radarı,görüntülü dedektör,ikinci el yeraltı radarı,kiralık toprak altı radarı

Marduk Az 7000 arkeolojik araştırmalarında yer altı tünel girişlerinde, doğalgaz boru hatları, elektrik kablo sistemleri, telefon kablo sistemleri, belediye rögar kapakları tespitinde kullanılmaktadır. Ayrıca arkeolojik araştırmalarda hızlı bir şekilde veri alabilir, ıslak ve kuru toprakta çalışma olanağı sağlar.

Doğalgaz boru hatları, elektrik kablo sistemleri, telefon kablo sistemleri, belediye logar kapakları tespitinde kullanılmaktadır. Otomatik ve manuel çalışma sistemine sahiptir. Marduk Az 7000yer altı görüntüleme cihazının eğitimini arazi şartlarında deneyerek satın alabilir isterseniz de kiralayabilirsiniz.

Marduk Az 7000, toprak altındaki yapıları görüntülemede 0 ile 200 kHz frekans aralığında Rusya, Ukrayna, Türkiye, İtalya, Almanya, Mısır üzerinden gelen radyo frekansları deniz altı haberleşme de yayılan frekanslar VLF vericilerinden yayılan alanların manyetik bileşenini alır.

Bu vericiler, denizaltılar ile navigasyon ve iletişim amacıyla dünyanın dört bir yanında yer almaktadır. Normal olarak ölçülen parametreler, toplam alandaki ve dikey kareleme bileşenindeki değişim gelen toplam alan gradyanıdır.

 

Toprak altı görüntüleme cihazı,marduk a-z 7000,yer altı radarı,kiralık görüntülü radar

Marduk Az 7000, sadeliği, boyutu ve kullanım kolaylığı neden ile Marduk Az 7000 VLF -EM sistem, havadaki manyetik ve radyometrik ölçümler için ideal bir cihazdır. Değerli ve değersiz metallerin tespitinde oda, tünel, mahzen, mezar ve yapı araştırmalarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan cihazdır. Marduk Az 7000 arkeolojik araştırmalarında yer altı tünel girişlerinde, doğalgaz boru hatları, elektrik kablo sistemleri, telefon kablo sistemleri, belediye logar kapakları tespitinde kullanılmaktadır. Ayrıca arkeolojik araştırmalarda hızlı bir şekilde veri alabilir, ıslak ve kuru toprakta çalışma olanağı sağlar.

Otomatik ve manuel çalışma sistemine sahiptir. Marduk Az 7000 yer altı görüntüleme cihazının eğitimini arazi şartlarında deneyerek satın alabilir isterseniz de kiralayabilirsiniz. Marduk Az 7000 7 adet hafıza özelliği sayesinde 7 farklı frekans üzerinden toprakaltında ki yapıları anomi bozulmalarını en ve boylarının tespitini yapabilmektedir.

Marduk Az 7000 ile toprak altında tespit yapmış olduğunuz metal içerikli yapıları 7 farklı hafızada kayıt yapabilmektedir. Marduk Az 7000 şarj edilebilir. VLF-EM Very Low Frequency sisteme sahiptir.

TEKNİK ÖZELLİKLER VE PARÇALAR

 •  Yazılımı Çalıştıran Bilgisayar
 • VLF-EM Sistem Anteni
 • Şarj Aleti 12 Volt
 • Lityum İyon Pil
 • Karanlık Ortamda Aydınlatma
 • Otomatik Ofset Sistem
 • Elle Ayarlanabilir Filtre Seçeneği
 • Bilgisayar Ve Taşıma Çantası
 • 3D Yazılım
 • Kullanım Kılavuzu Kullanım CD’si
 • Ücretsiz Sınırsız Eğitim

İkinci El Dedektör veya Kiralık Dedektör ilanlarımızı da inceleyebilirsiniz.

Asya Dedektör YouTube Kanalı‘nda Dedektör Videolarını İzleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Toprak Altı Görüntüleme Radarı Marduk A-Z 7000” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim