Conrad X3 Toprak Altı Görüntüleme Cihazı

1.00

Conrad X3 Toprak Altı Görüntüleme Cihazı yer altındaki değerli hazineleri defineleri oda,tünel,mahzen gibi yapıların görüntülü olarak derinden tespitler yapabilmektedir.Conrad X3 Ultra 8mt ile 12mt derinliğe inebilen conrad en iyi görüntüleme sistemlerinden biridir.Conrad X3 yeraltı görüntüleme radarını mağazamıza gelerek özelliklerini inceleyerek test ederek nakit alımlarda indirimli fiyata satın alabilirsiniz.

Açıklama

Conrad X3 Toprak Altı Görüntüleme Cihazı

Conrad X3 toprak altı görüntüleme cihazı İki sistemi bir arada barındıran bu ürün ile farklı bir cihaz kullanmadan rahatlıkla arama ve analiz yapabilirsiniz.Derin aramalar için özel olarak geliştirilmiş olan X-3 ULTRA her türlü ortamda, diğer sistemlerin ulaşamadığı derinliklerdeki hedefleri rahatlıkla tespit etme imkanına sahiptir.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

telefon icon 0216 342 43 19   telefon icon 0216 342 43 18   telefon icon 0532 514 54 71   telefon icon 0536 560 70 90   telefon icon 0545 560 70 90

whatsapp icon 0532 514 54 71   whatsapp icon 0536 560 70 90

Conrad X3 görüntülü radar, conrad x3 fiyatı, toprak altı görüntüleme cihazı, yer altı görüntüleme radarı

X-3 ULTRA’ nın en çarpıcı özelliği bugüne kadar toprak altından veri almak için üretilen hiçbir sistemin başaramadığı, gerçek zamanlı 3D dijital sinyal işleme fonksiyonudur. Örnek resimlerde de görüldüğü gibi X-3 ULTRA aldığı sinyalleri 3D çizimi yaparak bilgisayar yazılımı aracılığıyla görmenizi sağlar.

Define, metal, boşluk, her türlü yapı ve su aramalarında en büyük yardımcınız X-3 ULTRA.
CE Kalite politikalarına uygunluk belgesine sahiptir.

X- 3 ULTRA VE TÜM GÖRÜNTÜLÜ ÜRÜNLER ŞİMDİ TABLET PC DE.

DAHA BASİT VE DAHA KOLAY KULLANIM İLE X-3 ULTRA ALANINDA EN

PROFESYONEL ÜRÜN.

Conrad x3, conrad x3 fiyatı

CONRAD X-3 ULTRA; Alan tarama ve 3 Boyutlu sistemi sayesinde define avcılarının en büyük yardımcısı.CONRAD X-3 ULTRA; 2000 metre menzil 6-10 metre derinliğe sahip alan taraması ve azami 12metre derinliğe sahip EM Sistemi sayesinde arkeoloji ve define arama çalışmalarında istenilen sonuca ulaşmanın tek yolu.
En gelişmiş alan tarama sistemine sahip CONRAD X-3 ULTRA;
-Dijital Frekans Sentezi: Altın, gümüş, bakır, bronz, demir, kurşun, alüminyum ve elmas için mikro işlemci kontrollü sabit sinyal ile inceleme yapar.
-Capture Compare Hardware: Her türlü zemin yapısını analiz eder ve otomatik olarak sinyali ayarlar.

3 Boyutlu EM Sistemi Sayesinde;

CONRAD X-3 ULTRA , hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen bir EM Sistemi yöntemini esas almaktadır. Böylece ürün çok faklı yapıları tanımlayabilmektedir. Bunlar arasında tabaka oluşumu, yer altı su seviyesi, kaviteler ve mezar odaları gibi doğal oluşumları veya borular, depolar, sandıklar ve benzeri objeleri sayabiliriz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Conrad X3 Toprak Altı Görüntüleme Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim