İkinci El Jeofinder Plus Dedektör

1.00

İkinci el Jeofinder Plus dedektör çift sistem olup derinlerdeki altın, gümüş, bronz, mezar odaları ve tünel girişleri aramalarında kullanılan görüntülü Jeofinder Plus metal arama dedektörü 2 metre net, büyük eski gömülerde 3-4 metre derinlere kadar tespitler yapabilmektedir. Kiralık dedektör Jeo finder 2 başlık 2 sistem full set İndirimli fiyatlardan faydalanmak için Asya Dedektör Teknoloileri Bağlarbaşın’daki iki katlı mağazamızdan test ederek satın alabilirsiniz.

Açıklama

İkinci El Jeofinder Plus Dedektör

İkinci el JEO FİNDER A-Z PLUS dedektör aynı anda bütün metallerin cinslerine göre rekli 2d canlı grafik tesbit yapabilme en ve boylarını aynı anda anlamamızı sağlamaktadır. JEO FİNDER A-Z PLUS İster 2D renkli canlı grafik tesbit arama bölümünde olsun. İster IP sayısal arama sisteminde olsun, Özellikle madenli ve mineralli topraklarda çok yüksek oranda çalışabilmektedir aynı zamanda yoğun maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu anlamanızı sağlayabilmektedir.

 

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

telefon icon 0216 342 43 19   telefon icon 0216 342 43 18   telefon icon 0532 514 54 71   telefon icon 0536 560 70 90   telefon icon 0545 560 70 90

whatsapp icon 0532 514 54 71   whatsapp icon 0536 560 70 90

 

 

 

 

İkinci el jeofinder plus dedektör

İkinci el Jeo Finder A-Z Plus altın ve define arama cihazlarının içinde Türkiye’de ve Dünyada yapılan 1.850 gram ağırlığında derin arama başlığı ile birlikte 2 başlık ile verilmektedir. Jeo Finder A-Z Plus profesyoneller ve yeni başlayanlar için mükemmel özelliklerde kullanımı son derece pratik derin arama ve tek para cihazıdır. Jeo Finder A-Z Plus ı stantlarımızda ve arazide test etmeden hiçbir cihaza karar vermeyin.Jeo finder az plus 2 başlık olarak verilmektedir 26×32 ebatındaki beyaz su geçirmez başlıkla hem kayalık hem çalılık alanda size 1.5 metreya kadar gerçek garantili arama imkanı sunmaktadır. jeo finder az plus özellikle derin aramalarda altın, gümüş bronz mezar odaları ve tünel girişleri aramalarında kullanılan 40×40 ebatındaki derin arama başlığı sayesinde 2 metre derinliğine net inebilmektedir

İkinci el dedektör fiyatları,jeofinder plus dedektör fiyatı

JEO FINDER AZ PLUS Türkiye patent ensitütüsü tarafından firmamız adına ismi ve markası tescillidir.JEO FINDER AZ PLUS Gerçek 2D Renli TFT ekran görsellerini videolarını ve özelliklerini inceleyerek arazimizdeki veya ofisdeki deneme stantlarımızda test ederek diğer marka modellerle arasındaki farkı gerçek anlamda görme imkanına sahip olabilirsiniz.

İkinci el jeofinder plus dedektör

JEO FİNDER AZ PLUS IP özelliği sayesinde tek tuşta otamatik olarak tüm metallerin cinslerini sayısal değerde tesbit ve ayrım yapabilme özelligine sahip olmasıdır. Jeo finder az plus ile Değersiz metalleri kapatarak ister altın ister gümüş ve bronz aramalarında kullanım seçeneği ve imkanı sunmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İkinci El Jeofinder Plus Dedektör” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim