İkinci El Whıtes Mxt Dedektör

1.00

İkinci el whites mxt dedektör özellikleri ile tek para aramalarında en iyi performans gösteren metal arama dedektörü mxt define gümüş, altın ve bronz sikkelerin tespitlerini yapabilmektedir.Whites Mxt altın arama dedektörünü Asya Dedektör Teknoloji Merkezine gelerek test ederek diğer marka ve derin dedektörlerle kendi argemizde üretmiş olduğumuz görüntülü dedektörlerle karşılastırıp satılık ikinci el olarak veya kiralık alabilirsiz.

Açıklama

İkinci El Whıtes Mxt Dedektör

İkinci el Whıtes MXT dedektörünü popüler özellikler ile birleştiren MXT ALL Pro modeli, tamamiyle yeni 3 adet tuş takımıyla kullanıcılara sunulmuştur.Bu tuşlar sayesin de her metal için farklı tonlar seçebilir, toprak ayarını otomatik yapabilir ve gece ekran ışığını kullanabilirsiniz.Tüm bu özelliklerinin yanı sıra 10,5’’DD (26 cm)’lik başlığının size tanıdığı tüm avantajlardan faydalanabilirsiniz.
Ek özelliklerle donatılmış MXT Pro modeli efsanevi model olan MXT’nin kullanıcılarından gelen istekler üzerine frekansın da değişiklik yapmaya gerek görülmemiştir.

 

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

telefon icon 0216 342 43 19   telefon icon 0216 342 43 18   telefon icon 0532 514 54 71   telefon icon 0536 560 70 90   telefon icon 0545 560 70 90

whatsapp icon 0532 514 54 71   whatsapp icon 0536 560 70 90

 

Whites Mxt Dedektör, whites dedektör, mxt fiyatı,mxt kullanım videosu whites mxt all pro 11zon

14 kHz frekans sistemin de eskiden kalan define gümüş, altın ve bronz sikkelerin tespiti için gayet uygundur.

3 ayrı arama moduna tek tetik hareketiyle değişiklik sağlaya bileceğiniz bu profesyonel modelde sadece kalıntılı bir bölgede olmanız yeterlidir.

Tespit edilen metalin değerli veya değersiz olduğunu ekranın da numara ve demir olma oranı ile ölçebilen dedektörün Türkiye de tutulmasının en büyük sebebi şüphe yok ki yoğun minareli bölgeler de bile gayet başarılı bir şekil de çalışmasıdır.

 

Türkiye de dedektör kullananların en büyük şikâyeti olan yoğun minarel konusun da yıllardır başarılı dedektörler üreten White’s firması bu modelinde de bu geleneğini bozmamıştır.

Zemin sesini istediğiniz seviye de ayarlayabilmeniz ve bu sesin sabit kaldığını gördüğünüz dedektörün stabil çalışmasından şüphe duymanıza gerek yoktur.

Tuşlarla kullanmanın kolaylığını sağlayan bu dedektör de dijital ekranın tüm verimliliği siz de hissedeceksiniz.

Metal ayrım konusun da tüm zamanların en iyi dedektörlerini üreten White’s firmasının Türkiye topraklarına uyum sağlama konusun da en iyi modelini tercih etmek isterseniz sizin de tercihiniz MXT modellerinden başkası değildir.

 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İkinci El Whıtes Mxt Dedektör” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim