İkinci El Dedektör A5 Plus Fiyatı

1.00

İkinci el dedektör a5 plus altın define dedektörü A5 plus en iyi altın ve define arama dedektörlerinden biridir. İkinci el dedektör A5 Renkli ekranlı derin define dedektörün fiyatı ve özellikleri’ni deneyip test etmeden herhangi bir ekranlı dedektör almanızı tavsiye etmeyiz.

Açıklama

İKİNCİ EL DEDEKTÖR A5 PLUS FİYATI

İkinci el altın arama dedektörü  a5 plus cihazı fiyatı ve altın ayrımlı olması renkli ekranlı görüntülü en iyi define arama dedektörüdür.İkinci el dedektör gold finder a5 dedektör modeli derin arama başlığı ile daha derinlerden tespit yapabilmektedir.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

telefon icon 0216 342 43 19   telefon icon 0216 342 43 18   telefon icon 0532 514 54 71   telefon icon 0536 560 70 90   telefon icon 0545 560 70 90

whatsapp icon 0532 514 54 71   whatsapp icon 0536 560 70 90

 

 

İkinci el a5 plus dedektör,

İkinci el altın arama dedektörü A5 derin altın ve define dedektörü  derin arama başlığı ile toprak ve kayaların içindeki gömüleri ve defineleri, som altın takıları, altın kütlelerini ve parçalarının tespitlerini ve ayrımlarını yapabilmektedir.A5 Plus dedektör A5 26×32 lik su geçirmez arama başlığı ile dere kenarlarındaki su havzalarının içinde  bulunan altın obje ve takıların tam merkezini bulabilmektedir.Define dedektörü A5 Plus altın dedektörü bulunan obje ve  parçaların ebat büyüklüğüne bağlı olarak uzun süre toprak altında kaldığında 2 Mt. net 3-4 Mt ye kadar 41×48  derin arama başlığı ile derinlerden tespit yapabilmetedir. 

İkinci el a5 plus dedektör,gold finder a5 plus fiyatı,ikinci el dedektör fiyatları,altın arama cihazı

A5 Plus dedektör aynı zamanda 2 farklı yan yana duran metalleri değersiz ve değerli olarak tespitlerini yapabilmektedir.Altın dedektörü A5 Plus ileri 2023 Dedektör Teknoloji serisi olarak rakiplerinden hem fiyatı ile hem de özellikleri ile 2 adım ileride olduğunu göreceksiniz. A5 Plus define dedektörünü görmeden deneme ve testlerini yapmadan farklı bir cihaza karar vermediğiniz için haklı olduğunuzu göreceksiniz.

İkinci el a5 plus dedektör,gold finder a5 plus fiyatı,ikinci el dedektör fiyatları

degerli ayrim ekrani6a0baccf2bcc5cc5

A5 plus altın arama dedektörü al metaller bölümünde toprak ve kayanın içinde tespit yaptığı metal objelerin değerli ya da değersiz olarak ayrımları ve tespitlerini yüksek oranda yapabilmektedir.A5 dedektör  değersiz demir türü metalleri sağ barlar kırmızı renkte farklı ses tonunda değersiz yazısı ekrana gelerek tespit yaptığınız metali 3 farklı şekilde size bildirmektedir. 

İkinci el a5 plus dedektör,ikinci el dedektör fiyatları,ikinci el gold finder a5

Define dedektörü A5 Plus derin define dedektörü aynı zamanda tespit yapılan oda,mezar ve kaya mezarlarının en ve boylarını da tahmini ne kadar çapında olduğunu ara yüz ekranındaki sol taraftaki ekran grafiklerinin mavi renkte renkli ve yazıyla boşluk yazarak  anlamanızı sağlar. Derin define arama dedektörü A5 dedektör rahat kullanımı boşlukları bulma konusunda ki net anlaşılır olması 7 den 70 e herkesin kullanabileceği ve anlayabileceği  gelecek zamanın teknolojisidir.

İkinci el a5 plus dedektör,ikinci el görüntülü dedektör

Özellikle madenli ve mineralli topraklarda A5 altın dedektörü çok yüksek oranda çalışabilme yoğun  maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu 4,7 inç TFF renkli ekran ara yüzünde anlamanızı sağlayabilmektedir.Altın dedektörü A5 altın dedektörü yoğun maden ve mineralli bölgelerde %10 da olsa derinlik kaybına uğrayabilmektedir.

İkinci el dedektör,ikinci el a5 plus fiyatı,ikinci el dedektör fiyatları

Altın dedektörü A5 Plus otomatik arama özelliği sayesinde demir türü metal türlerini %60 kapatarak sadece değerli metal objelerin tespitinde ve tek para aramalarında kullanım için tasarlanmıştır.A5 dedektörü hayatında hiç cihaz kullanmamış olan bir kişi dahi kullanabilmektedir. Otomatik arama özelliği sayesinde özellikle adresine kargo ile cihaz alan müşterilerimizin nasıl kullanabilirim ? düşüncesini ortadan kaldırmaktadır. A5 cihazı otomatik aramada tek tuşla ayrıma geçer herhangi bir ayara gerek kalmadan değersiz demir yapılarına karşı cihaz kendini otomatik %60 kapatarak sadece değerli  olan altın, tunç, gümüş ve karışım metal ve objeleri bulmanızı sağlar, böylece zaman kaybetmeden arama yapabilirsiniz.

İkinci el dedektör,ikinci el a5 plus dedektör,ikinci el derin arama dedektörü

A5 Plus derin arama dedektörü cihaz ayarları bölümünden zemin ayarı, hassasiyet ayarı, ses ayarı, ışık ayarı, değersiz aç-kapama, diller, derinlik ayarları, boşluk testi ve fabrika ayarlarına geri dönme ara yüzlerini bulabilir istediğiniz işlemi kendiniz kontrol ederek yapabilirsiniz.Define cihazı  A5 dedektörü nasıl kullanabilirim ? cihaz ayarlarını karıştırabilir miyim ? gibi soruları ortadan kaldıran fabrika ayarları özelliği sayesinde sistem otomatik olarak ilk ayarlarına geri döner.

İkinci el dedektör,ikinci el a5 plus fiyatı,ikinci el ekranlı dedektör,altın boşluk bulan dedektör

A5 Plus altın ve define dedektörü 4,7 inç renkli TFF ekran özelliği ergonomik tasarım son derece hafif taşınabilir yapısı sayesinde dünya ülkelerine İngilizce, Arapça, Farsça, Almanca, Fransızca dillerinden istediğiniz dil seçeneğini yükletebilirsiniz. NOT : 10 adet yabancı dil yüklenmiş cihazlar için 3 gün önceden sipariş geçiniz.

İkinci el a5 plus dedektör,ikinci el dedektör fiyatları,ikinci el görüntülü dedektör,ikinci el derin arama dedektörü
A5 dedektör derinlik hesaplamayı otomatik yaparken aynı zamanda toprak altındaki metalin yada boşlukların ne kadar en ve boyunda tahmini olarak olduğunu anlamanızı da sağlamaktadır.

11- Yedek Parçalar , Belgeler Ve Hizmetleri

1- Yedek batarya sistemi cihazın içinde verilmektedir.        

2- İçinde bölmeler olan özel metal su geçirmez çanta.    

3- İstediğiniz zaman sesi sadece sizin duymanız için kulaklık.

 

a ; Taşıma ile ilgili gerkeli            b ;  2 yıl garanti belgesi            c ;  Kullanım kitapçığı kullanım 

     olan fatura ve kanuni                      ve 5 yıl sorunsuz                         videosu 20 saat telefon hizmeti.

     maddeler içeren yazılar.                parça garantisi.

 

d ;  Adres siparişlerinde            e;  Mağaza ve                                f ;  Mağazamızda 60 farklı dedektör

      güvenli ptt kargo ile                    showroomlarımızda ücretsiz         modellerinden  istediğinizi test

      alırken ödeme seçeneği             eğitim ve deneme imkanı.              ederek karşılaştırabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İkinci El Dedektör A5 Plus Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim