Ekranlı Dedektör Garrett Apex

1.00

Ekranlı dedektör garrett apex altın arama dedektörü fiyatı ve altın ayrım özelliği ile boşluk tünel, kuyu, mezar gibi yapıları  derinden bulabilen en iyi altın define arama dedektörü olarak  altın cihazı garrett apex define ararken metal ayrımını yüksek oranda yapabilmesi fiyatı ve özellik konusunda derindeki defineyi ve gömülü hazineleri, altın, gümüş, bronz, tunç türü metalleri, heykel, külçe, tek para, derin gömülü hazineleri ve yeraltındaki değerli hazineleri bulabilme özelliğine sahiptir.

Açıklama

Ekranlı Dedektör Garrett Apex

Ekranlı dedektör garrett apex değerli değersiz tespit yapabilen altın ayrımlı garrett apex dedektör fiyatı ve özellikleri bakımından en iyi garrett dedektörlerden biridir.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

telefon icon 0216 342 43 19   telefon icon 0216 342 43 18   telefon icon 0532 514 54 71   telefon icon 0536 560 70 90   telefon icon 0545 560 70 90

whatsapp icon 0532 514 54 71   whatsapp icon 0536 560 70 90

Garrett Apex Dedektör

APEX FREKANS SEÇENEKLERİ

 

5 kHz | 10 kHz | 15 kHz | 20 kHz | Çok Frekanslı | Çok Tuzlu

 

İsterseniz belirli hedef tespitinde bulunmak için istediğiniz frekansı seçip arama yapın veya tüm toprak yapılarında farklı hedefleri mükemmel algılama yeteneği ile tespit etmek için Apex’in eşzamanlı olarak çalışan çok frekanslı modunu tercih edin. Seçim artık sizin!
Hem tek frekans hemde multi frekans seçimini kullanıcısına bıkaran model.

* Not: düşük frekanslar genellikle daha büyük ve daha iletken hedeflerde ciddi avantajlar sağlar (yani büyük gümüş paralar, toplu gömüler, veya defineler).
Büyük hedefleri daha derinlerden tespit etmenizi sağlar.
Yüksek frekanslar ise genellikle daha küçük ve daha az iletken hedeflerde daha iyi performans sağlar. (yani dövülmüş gümüş paralar, doğal altın parçacıkları)

Garrett apex fiyatı

“MULTI-FLEX” SİZE DOĞRU DEFİNE TESPİTİNDE ÇOK YÖNLÜ ARAMA OLANAĞI SUNAR.

Apex’in Multi-Flex Multi-Frequency teknolojisinin hızlı bir özetini görmek için aşağıdaki videoya tıklayın.

DEMİR SESİ” özelliği kullanıcısına demir türü hedeflerin sesini azaltmasına olanak sağlarken değerli hedeflerin (demir olmayan

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ekranlı Dedektör Garrett Apex” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim