Pulse Dedektör Pimax 3

1.00

Pulse dedektör pimax 3 derin arama dedektörü derinlik hesaplayabilen altın ve hazine aramalarında üstün özelliklere sahip en iyi görüntülü altın arama dedektörüdür.Pimax 3 pulse altın cihazı yer altındaki oda mezarlarını,büyük külçe hazinelerini define işareti yapılmış ermeni,rum hazine definelerini roma,bizans,gümüş,bronz tunç gibi defineleri derinlerden tespit yapabilmektedir.

Açıklama

İçindekiler

PULSE DEDEKTÖR PİMAX 3

Pulse dedektör Pimax 3 Pro – Pulse Görüntülü Derin Arama Dedektörü metal ve boşluk tespiti altın,gümüş,bakır,kıymetli ve kıymetsiz metallerin ayrımı yapabilen üstün özelliklere sahip en iyi görüntülü dedektörlerden biridir.

 

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

telefon icon 0216 342 43 19   telefon icon 0216 342 43 18   telefon icon 0532 514 54 71   telefon icon 0536 560 70 90   telefon icon 0545 560 70 90

whatsapp icon 0532 514 54 71   whatsapp icon 0536 560 70 90

Pulse Pimax 3 Dedektör,Pimax 3 Dedektör Fiyatı

Üstün özellikleri ve rakipsiz fiyatı ile kullanıcılar arasında en çok tercih edilen dedektörlerden olmayı başaran Pimax 2’nin yeni versiyonu Pimax 3 ve Pimax 3 Pro bir çok yeni özellik ve donanım ile karşınızda.

Pimax 3 Pro, metal ve boşluk tespiti yapabilen Android yazılım destekli PULSE SİSTEM metal dedektörüdür. Gelişmiş android yazılımı ve Pulse sistem teknolojisi ile her türlü zeminde derinlik kaybına uğramadan çalışır.

İhtiyacınız Olan Herşey Bu Cihazda

Pimax 3 Pro, pulse, manyetometre ve 3 boyutlu yeraltı görüntüleme sistemlerinin android yazılım desteğiyle bir arada sunulduğu ilk ve tek dedektördür.

Boşluk ve Metal Tespiti Aynı Ekranda

Pimax 3 Pro Metal Dedektörü’nü aynı sınıftaki dedektörlerden ayıran en önemli özellik metal ve boşluk tespitini aynı anda yapabilmesidir. Tarafımızdan geliştirilen ve ilk olarak Pimax 2’de kullanılan bu sistem sayesinde metal aranırken üzerinden geçilen her türlü boşluk da tespit edilebilir.

Pimax 3 Pro, özel android yazılımı sayesinde Pulse Dedektör ve (3D) 3 Boyutlu Yeraltı Görüntüleme Sistemi’ni tek cihazda sunar. Dedektörünüzü cep telefonunuzdan veya tablet bilgisayarınızdan yönetebilirsiniz. 3 boyutlu yeraltı görüntülerinizi ve konumlarını cep telefonunuza kaydedebilirsiniz.Pulse Pimax 3 Dedektör,Pimax 3 Dedektör Fiyatı,Pulse Dedektör Fiyatları

3 Boyutlu Yeraltı Görüntüleme Sistemi

Pimax 3 Pro geliştirilmiş yeraltı görüntüleme sistemi ile eş zamanlı ve ayrımlı olarak 2 boyutlu veya 3 boyutlu yeraltı grafikleri oluşturur.

Üstün Ayrım Performansı

Dahili mikroişlemciler ve özel ayrım algoritması ile daha hassas metal ayrımı yapabilen Pimax 3 Pro, rakiplerinin açık ara önüne geçmeyi başarıyor. Tespit edilen metal, kıymetsiz küçük metaller, altın veya aynı tepkiyi veren metaller, kıymetsiz metaller ve kıymetli metaller olarak 4 gruba ayrılır.

Pimax 3 Pro, ilk kez Pimax cihazlarda kullanılan ve tamamen Megatekno Elektronik tarafından geliştirilen Üçlü Çubuk Barlar ile ayrım mesafesi alanında da farkını ortaya koyuyor.

Not : Pimax 3 tüm başlıkları ile ayrım yapar.

Derinlik Tespiti

Pimax 3 Pro, tespit edilen metalin derinliğini hesaplar ve ekranda cm cinsinden yazar.

Kablosuz Bağlantı

Bluetooth teknolojisi ile kablosuz olarak bağlantı kuran tablet pc ve ana ünite 10 metreye kadar kullanım olanağı sağlar.

Dedektör kullanıcılarının en büyük sorunlarından olan dedektörün kararlı çalışmaması (stabil olmaması) konusuna çok önem veriyoruz. Pimax 3 Pro özel yazılımları sayesinde kararlı çalışır, mineralli ve tuzlu topraklarda dahi gereksiz sinyal vermez ve boşa kazı yaptırmaz.

Hafif ve Dayanıklı

​Pimax 3 dedektör tüm arazi koşulları düşünülerek tasarlanmıştır.

**Tamamı karbon fiberden imal teleskopik bobin taşıma kolu,

**Sağlam ve hafif alüminyum ana ünite

**Uzun ömürlü lityum-ion piller kullanılarak hafifletilmiş ana ünite

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Pulse Dedektör Pimax 3” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim