Altın Arama Dedektörü Via Gold 2021

1.00

Altın Arama Dedektörü Via Gold 2021 dedektör model fiyatı ve altın ayrım özelliği; boşluk türü tünel, kuyu, mezar gibi yapıları 2,5-3 derinden bulabilen en iyi altın define arama cihazı olarak 2021 yılında satışa sunulan markadır.

Açıklama

İçindekiler

Altın Arama Dedektörü Via Gold

Altın Arama Dedektörü Via Gold 2021 2 Farklı teknoloji sistem tek cihazda tasarlanmış bu özelliği sayesinde 2,5 metre derindeki hazineler 2D Canlı grafik ile tarama sistem ile beraber yüzeysel tek para ve altın takı ve objeler ise 30 ile 60 santim derinden sayısal değer arama sisteminde tespitler yapabilme özelliğine sahiptir.

Altın Arama Dedektörü Via Gold 2021 altın arama dedektörü model fiyatı, özellikleri videosunu Asya Dedektör YouTube Kanalı‘nda mutlaka izleyiniz.

Altın Arama Dedektörü Via Gold 2021 dedektör model fiyatı ve altın ayrım özelliği; boşluk türü tünel, kuyu, mezar gibi yapıları 2,5-3 derinden bulabilen en iyi altın define arama cihazı olarak 2021 yılında satışa sunulan markadır.

Altın dedektörü Via Gold define ararken metal ayrımını yüksek oranda yapabilmesi fiyatı ve özellik konusunda derindeki defineyi ve gömülü hazineler, altın, gümüş, bronz, tunç türü metaller, heykel, külçe, tek para, derin gömülü hazineler ve yer altındaki oda mezarları bulabilme garantisi vardır.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

telefon icon 0216 342 43 19   telefon icon 0216 342 43 18   telefon icon 0532 514 54 71   telefon icon 0536 560 70 90   telefon icon 0545 560 70 90

whatsapp icon 0532 514 54 71   whatsapp icon 0536 560 70 90

 

VİA GOLD ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ

Via gold dedektör,altın arama dedektörü,ikinci el dedektör,dedektör fiyatları,define arama dedektörü

Via Gold metal dedektörü altın objeler ve hazneler 2D canlı ve sayısal değer ekranındaki özel yazılım ve tasarımı sayesinde yüksek oranda altın, gümüş, bakır gibi değerli ve değersiz metallerden ayrımını yapabilmektedir.

Via Gold metal dedektörü altın ayrıntılı defne dedektörü süper fiyatı ve 2 Farklı teknoloji olarak tasarlanmış olması sizlere 2 Farklı sistemde kullanma imkânı sunmaktadır.

Altın arama dedektörü vi gold,ikinci el dedektör,dedektör fiyatları

Define dedektörü altın ayrımlı Via Gold Slow arama modu olan 2D canlı grafik arama modunda kaya içindeki gömülü hazine ve defineler altın ve metal olarak garantili bulabilmektedir.

Via Gold dedektör altın ve hazneler ararken hızlı arama özelliği sayesinde tek para ve küçük parçalarda yüksek performans ile çalışma imkanı sunar.

Kiralik via gold dedektor

Altın arama dedektörü cihazı Via Gold fiyatı ve kolay kullanımı dışında hızlı aramada POİNT özelliği sayesinde merkez odaklama yapabilmektedir.

Defne arama dedektörü Via Gold hızlı arama özelliği sayesinde sayısal değerde arama yaparken değersiz metaller ZB FİLİTRE seçeneğinden kapatarak arama imkanı sunmaktadır.

Altın arama dedektörü

Altın arama dedektörü Via Gold; pişmiş kiremit ve tuğlalı olan arazilerde sayısal hızlı arama modunda HOTROCK seçeneğinden sayısal değerler artırarak yerlerde pişmiş kiremit ve madenli topraklarda sağlıklı arama imkânı sağlamaktadır.

Via Gold dedektör fiyatı ve özellikleri dışında TURBO derinlik özelliği sayesinde daha derindeki hazineler ve altın parçaları bulmak için %30 yakın derinlik artırma imkanı sunmaktadır.

via-gold-altin-arama-dedektoru-metal dedektörü via gold, dedektör fiyatı via gold, altın ayrımlı via gold, altın dedektörü

Via Gold altın define dedektörü hızlı arama modunda DEMİR KAYIT seçeneğinden demir türü metaller tanıtarak değersiz metalleri yüksek oranda kapatarak garantili arama seçeneği sunmaktadır.

Altın ayrımlı Via Gold dedektör arkeolojik alanlarda altın objeleri ve heykelleri daha derinden bulabilmek için HASSASİYET seviyesinden derinliği artırma imkanı sunmaktadır.

 

Via Gold define dedektörü ile derindeki defineleri ararken hızlı arama modunda isterseniz EŞİK sesini değiştirerek ayarlama imkânı sağlamaktadır. Via Gold metal dedektörü ergonomik ve hafif tasarımı, şarj edilebilir uzun pil ömrü dışında renkli ekranında SES, IŞIK Ayarlarını araz koşullarına göre ayarlanmaktadır.

Via Gold görüntülü dedektör 1.850 gr ağırlığında ergonomik sökülüp takılan 3 parça sap ve gövde yapısı, 26×32 Çapında 14 kHz fabrika çıkış başlığı ve 36×41 Çapında 7 kHz derin arama başlığı ile beraber, kulaklık, şarj aleti, özel muhafazalı çift gözlü çanta, 2 yıl ücretsiz 8 yıl parça garanti ve adınıza kayıtlı fatura ile birlikte full takım halinde Türkçe dillerin dışında 7 yabancı dile tüm dünya ülkelerine satışı yapılmaktadır

Altın arama dedektörü,via gold

Ayrıca Via Gold ve A6 Plus dedektör için uyumlu tasarlanan 60×60 çapındaki DUPLE 7 kHz başlık ile 3 metre derindeki hazineler, 26×32 çapındaki 20 kHz başlık ile tek para ve küçük altın parçaları bulmak için OPSİYONEL Olarak satın alabilirsiniz.

İkinci El Dedektör veya Kiralık Dedektör ilanlarımızı da inceleyebilirsiniz.

Asya Dedektör YouTube Kanalı‘nda Dedektör Videolarını İzleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Altın Arama Dedektörü Via Gold 2021” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim