Lorenz Z2 Dedektör

1.00

Lorenz Z2 dedektör Alman markası lorenz görüntülü altın define dedektörü metalleri,altın,gümüş,bronz,heykel gibi değerli paraların ayrımlarını yapabilmektedir.Lorenz z2 derin altın arama dedektörünü mağazamızda bulunan diğer dedektörlerle karşılaştırıp deneyip test ederek satın alabilir veya ikinci el olarak kiralayabilirsiniz.

Açıklama

Lorenz Z2 Dedektör

Lorenz Z2 1 dedektör ×1 çerçeve başlık ile 3 metredeki altın dolu küpleri, büyük defineleri ve hazineleri derinlerden kaya içinde, yada toprak içinde de olsa hazineleri bulabilmektedir. Tarihi ören yerleri ve sit alanlarında arkeologlar tarafından da bazen kullanılmaktadır. Derin Define Dedektörü Lorenz Z2 alman markasını mağazamızdaki 50 farklı dedektör modelleri ile karşılaştırarak açık arazide ki test sahamızda altın ve metalleri test edebilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Lorenz z2 dedektör, lorenz z2 fiyatı, iknci el lorenz z2, lorenz z2 videosu, lorenz z2 özellikleri

İkinci El Derin Define Dedektörü Lorenz Z2 Alman markası profesyonel ve amatör kullanıcılarımızın derin define dedektörü isterlerse İkinci El Derin Define Dedektörü Lorenz Z2 markasını tercih edebilirler. Arkeolojik alanlarda ve endüstriyel metal dedektörleri alanında LORENZ Detecting Systems, farklı yeni ürünleri satışa sunmaktadır. Örneğin, LORENZ Metal Dedektörleri, geri dönüşüm amacıyla farklı metalleri altın, gümüş, elektron, bronz heykel ve paraları ayırmak için sayısal değerlerde farklı sayı değerlerde ayrım yaparak başarıyla kullanılmaktadır.

Lorenz z2 dedektör, lorenz z2 fiyatı, iknci el lorenz z2, lorenz z2 videosu, lorenz z2 özellikleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Lorenz Z2 Dedektör” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim