Kiralık Dedektör A3 Plus

1.00

Kiralık dedektör A3 Plus dedektör toprak ve kayaların içindeki işlenmiş altın parça takıları som altın kütlelerini ve parçalarını tespitlerini ve ayrımlarını yapabilmektedir.2 Mt ile 3-4 Mt. derinliklerdeki altın objeleri bronz parçaları ve paraları gümüş para ve takıları toprak altında kayaların içine yapılmış oda mezarları tünelleri bulabilme özelliğine sahiptir. Gold Finder A3 Asya Dedektör Teknolojileri çıkartmış olduğu 2023 Dedektör teknolojileri serilerinden biridir. Asya dedektör teknolojileri Bağlarbaşı Üsküdar İstanbul’ daki 2 katlı mağazamızda tüm markaları arazide test ederek satın alabilirsiniz. İsterseniz PTT ile kapınızda alırken ödemesini yapabilirsiniz.

Açıklama

Kiralık Dedektör A3 Plus

Kiralık  dedektör A3 Plus altın,define cihazı toprak ve kayaların içindeki işlenmiş altın parça takıları som altın kütlelerini ve parçalarını tespitlerini ve ayrımlarını yapabilmektedir.2 Mt ile 3-4 Mt. derinliklerdeki altın objeleri bronz parçaları ve paraları gümüş para ve takıları toprak altında kayaların içine yapılmış oda mezarları tünelleri bulabilme özelliğine sahiptir. Gold Finder A3 Asya Dedektör Teknolojileri çıkartmış olduğu 2023 Dedektör teknolojileri serilerinden biridir. Asya dedektör teknolojileri Bağlarbaşı Üsküdar İstanbul’ daki 2 katlı mağazamızda tüm markaları arazide test ederek satın alabilirsiniz. İsterseniz PTT ile kapınızda alırken ödemesini yapabilirsiniz.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

telefon icon 0216 342 43 19   telefon icon 0216 342 43 18   telefon icon 0532 514 54 71   telefon icon 0536 560 70 90   telefon icon 0545 560 70 90

whatsapp icon 0532 514 54 71   whatsapp icon 0536 560 70 90

 

Kiralık dedektör gold finder a3 plus

A3 plus yarı Android Renkli 4,3 inç TFF ekran özelligi ve ara yüz tasarımı 7.4 Volt 3400 ma şarj edilebilir batarya ile ful aktif kullanım süresi 12 saat duran aralıklarla kullanım süresi 24 saattir.A3 plus bulunan altın obje ve takıların tam merkezini bulabildiği gibi ne kadar çapında ve derinlikte olduğunu arayüz göstergesinde sağ barlar sarı renkte farklı ses tonunda bize bildirmektedir aynı anda yazıyla da altın yazarak 3 farklı özelliği bir arada bulundurmaktadır. A3 plus  dedektör bulunan obje ve parçaların ebat büyüklüğüne bağlı olarak uzun süre toprak altında kaldığında 2 Mt. net 3-4 Mt ye kadar derinlerden tespit yapabilme özelliğine yüksek oranda sahiptir.

Kiralık dedektör A3 Plus

A3 plus toprak içerisinde yeni gömülmüş ya da uzun yıllar toprak altında kalmış takıları bronz, heykel ve paraların tespitini tahmini derinliğini tespit yapabilme özelliğine sahiptir. A3 plus altın ve define arama dedektörü tespit yaptığı değerli metalleri ara yüz ekran göstergesinde farklı ses tonunda sağ barlar yeşil renk tonunda değerli yazarak size bildirmektedir. Gold finder A3 aynı zamanda 2 farklı yan yana duran metalleri değersiz ve değerli olarak tespitlerini yapabilmektedir.A3 plus ileri 2023 Dedektör Teknoloji serisi olarak rakiplerinden hem fiyatı ile hem de özellikleri ile 2 adım ileride olduğunu göreceksiniz.

Kiralık dedektör

A3 plus altın arama dedektörü al metaller bölümünde toprak ve kayanın içinde tespit yaptığı metal objelerin değerli ya da değersiz olarak ayrımları ve tespitlerini yüksek oranda yapabilmektedir. A3 plus dedektör değersiz demir türü metalleri sağ barlar kırmızı renkte farklı ses tonunda değersiz yazısı ekrana gelerek tespit yaptığınız metali 3 farklı şekilde size bildirmektedir.

Kiralık dedektör a3 plus

A3 plus dedektörü toprak ve kayalara yapılmış mezar odalarını tünel girişleri kapalı kuyuları ve bunların içinde ki altın obje ve heykelleri değerli olan gümüş bronz para ve parçaların tespitini ve ayrımını yapabilmektedir. İleri 2023 Dedektör Teknolojisi olan Gold Finder A3 Dedektör aynı zamanda tespit yapılan oda,mezar ve kaya mezarlarının en ve boylarını da ne kadar çapında olduğunu ara yüz ekranındaki sol taraftaki ekran grafiklerinin mavi renkte renkli ve yazıyla boşluk yazarak anlamanızı sağlar.

Kiralık dedektör

A3 plus Dedektörü her türlü arazi şartlarında çalışabilme özelliğine sahiptir. Özellikle madenli ve mineralli topraklarda  A3 plus altın dedektörü çok yüksek oranda çalışabilme yoğun maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu 4,7 inç TFF renkli ekran ara yüzünde anlamanızı sağlayabilmektedir.

Kiralık dedektör

Hızlı Arama ; A3 plus diğer dünya dedektörlerinden ayıran özelliklerinden biri de fas bölümü yani hızlı arama hayatında hiç cihaz kullanmamış olan bir kişi dahi kullanabilmektedir. Hızlı arama özellikle adresine kargo ile cihaz alanların nasıl kullanabilirim ? düşüncesini ortadan kaldırmaktadır. A3 plus cihazı hızlı aramada tek tuşla ayrıma geçer herhangi bir ayara gerek kalmadan değersiz demir yapılarına karşı cihaz kendini otomatik kapatarak sadece değerli olan altın, tunç, gümüş ve karışım metal ve objeleri bulmanızı sağlar, böylece zaman kaybetmeden arama yapabilirsiniz.

Kiralık dedektör f,iyatları

A3 plus derin ayrımlı metal dedektörü toprak altında bulunan değerli altın objelerin, değerli parçaların, oda mezarların, tünel girişlerinin ve kuyuların ne
kadar derinlikte olduğunu 4 metrelere kadar tespitlerini yaparak cihazın 4,7 inç TFF renkli ekran göstergesinden sizlere bildirmektedir. Gold Finder A3 dedektör
derinlik hesaplama otomatik yaparken aynı zamanda toprak altındaki metalin yada boşlukların ne kadar en ve boyunda olduğunu anlamanızı da sağlamaktadır.

Kiralık Dedektör

Cihaz ayarları ; A3 plus derin arama dedektörü cihaz ayarları bölümünden zemin ayarı, hassasiyet ayarı, ses ayarı, ışık ayarı, değersiz aç-kapama, diller, derinlik ayarları, boşluk testi ve fabrika ayarlarına geri dönme ara yüzlerini bulabilir istediğiniz işlemi kendiniz kontrol ederek yapabilirsiniz.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Kiralık Dedektör A3 Plus” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim