Garrett Gold Master 24K Dedektör

1.00

Garrett gold master 24k altın ve tek para dedektörü özellikle tek para aramalarında en iyi define cihazıdır.Garrett gold master  hem küçük parçalarda daha net ayrım hem de büyük parçalarda çok daha derinlerden değerli arkeolojik kalıntılarını altın parçalarını bulabilme özelliklerine sahiptir. Garrett gold master 24k tek paraları derinden bulabilmektedir.Garrett gold master 24k altın cihazını Asya Dedektör Teknoloji Merkezinden uygun fiyatlı garantili satın alabilirsiniz.

Açıklama

Garrett Gold Master 24K Dedektör

Garrett gold master 24k dedektör en iyi özelliklere sahip fiyatı ile en iyi altın define,tek para arama dedektörüdür.Garrett gold master 24k en küçük altın külçelerini bulmak için en iyi hassasiyete sahip, özellikle doğal altın arayanlar ve genel olarak altın tespiti için Amerikan şirketi Garrett’in yeni bir sürümüdür.

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

telefon icon 0216 342 43 19   telefon icon 0216 342 43 18   telefon icon 0532 514 54 71   telefon icon 0536 560 70 90   telefon icon 0545 560 70 90

whatsapp icon 0532 514 54 71   whatsapp icon 0536 560 70 90

 

Garrett Gold Master 24K

Cihaz, zemin dengeleme seçenekleri, modlar, ses modları ve tonları, demir ve sıcak kaya iptal özellikleri ve diğer özellikler gibi, arama yapanın algılama ve arama sürecini kolaylaştırması için bir dizi kullanışlı özellik içerir. Garrett Gold Master 24, tüm amatör ve profesyonellerin altın arama yolculuğuna başlaması için uygun ekonomik fiyatıyla altın arayanlar için pratik bir cihazdır.

GoldMaster 24K Cihaz Özellikleri

Gold Master 24K cihazı, adından da anlaşılacağı gibi, farklı ortamlarda ve farklı toprak türlerinde en küçük doğal altın granüllerini bulmak için en yüksek hassasiyeti sağlayan özelliklerle altını tespit etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Garrett 24 altın dedektörü, daha fazla altın bulmak için farklı derinliklerde farklı boyutlardaki altın külçelerini algılamak için yüksek hassasiyet sağlayan yüksek frekans ve düşük frekans arasında bir denge sağlayan 48 kHz frekansında çalışır.

Garrett Gold Master 24K

 

XGB Zemin Ayarı Sistemi

Zemin dengesini arazi değişikliklerine göre değiştiren benzersiz XGB otomatik izleme sistemi, GM24k’nin çok çeşitli zemin koşullarında kararlı çalışma ve daha az zemin gürültüsü ile kullanılmasına olanak tanır.

Değişken Kendinden Ayarlanan Eşik

Bu özellik, maden arayıcısının değişen zemin mineralizasyonunun etkilerini azaltmaya yardımcı olmak için eşik kurtarma hızını ayarlamasına olanak tanır.

2 Ses Modu

Garrett Gold Master 24K, aşağıdakileri içeren 2 ses modu içerir:

1 – 2 Tonlu mod (Bip Modu), hedef türleri arasında ayrım yapılmasına yardımcı olur (demir dışı metal üzerinde demir)

2 – Sinyal gücü arttıkça ses perdesi ve ses seviyesi yükselen Standart Mod (Zip veya VCO).

Demir ve Sıcak Kaya Eliminasyonu

Cihazın önemli özelliklerinden biri, metal dedektör cihazlarına yanıltıcı sinyaller veren, gömülü bir demir hedeften veya sıcak kayalardan kaynaklanan sinyallerin alımını yok sayabileceği veya iptal edebileceği demir ve sıcak kayaları iptal etme veya yok sayma özelliğidir. özelliği de en iyi sonuçları elde etmek için ayarlanabilir.

Frekans Kayması

Frekans kaydırma özelliği, elektrik kuleleri veya yakındaki diğer elektronik cihazlar gibi farklı kaynaklardan gelen elektromanyetik paraziti azaltmaya yardımcı olur.

Hassasiyet Kontrolü

Prospector, zemin koşullarına bağlı olarak algılama sürecinin daha iyi kontrolü için 0 ila 10 arasında ayarlanabilen 10 Seviye arasından seçim yapabilir.

Su Geçirmez Arama Başlıklı Yağmur Geçirmez Dedektör

Cihaz, yağmur suyu ile elektronik devrelerini etkilemeden yağmurlu ve fırtınalı havalarda kullanılabilmesi için yağmur geçirmez özellikte tasarlanmıştır. Arama bobinleri ayrıca su geçirmez olacak şekilde tasarlanmıştır ve bu nedenle nehirlerde, göllerde ve deniz kıyılarında küçük bir derinliğe kadar arama yapmak için su altına daldırılabilir.

Kulaklık Dahil

Zayıf sinyallerin daha iyi duyulmasını sağlamak için ses kontrolüne sahip Garrett Clearsound Easy Stow Kulaklıklar ile birlikte verilen cihaz, rahat kafa bandı ve kulak yastıklarını entegre eder.

Arka ışık

Geceleri veya yağmurlu veya sisli günler gibi düşük ışık koşullarında ayarları ekranda görüntülemek için kullanışlı özellik.

Ses kontrol

Tamamen ayarlanabilir ses seviyesi kontrolü ve Boost seçenekleri.

Paket içeriği

Sistem Kutusu
Şaftlar
6″ x 10″ DD Su Geçirmez Arama Başlığı
Garrett Clearsound Easy Stow Kulaklık
8 “AA” Şarj Edilebilir Pil
Şarj cihazı

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Garrett Gold Master 24K Dedektör” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim