X Pointer Max Ayrımlı Pinpointer

1.00

X Pointer Max Ayrımlı Pinpointer su geçirmez özelliği altın ve define aramalarında arazide en iyi ön tespit cihazıdır.XPointer el dedektörü her türlü toprak yapısında ve suda çalışır ve fiyatı ve özellikleri bakımından en iyi el dedektörlerinden biridir.XPointer max el dedektörünü Asya dedektör teknolojilerinden indirimli fiyata satın alabilir diğer pointer markalarınıda bulabilirsiniz.

Açıklama

X Pointer Max Ayrımlı Pinpointer

X pointer Max ayrımlı pinpointer cihazı her türlü toprak yapısında ve suda, 5 metreye kadar su geçirmez özelliği ve hedefin demir mi yoksa başka bir metal mi olduğunu belirtmek için iki farklı ton, ekranda gösterilen farklı semboller ve iki farklı LED (yeşil ve kırmızı) kullanır. Ekran ayrıca Xpointer’ın hedefinize ne kadar yakın olduğunu da gösterir. Örneğin, değerli metalden yapılmış bir nesnenin bir çiviyle maskelendiği durumlarda işe yarar.

Xpinpointer max, x poınter max fiyatı, el dedektörü

X Pointer Max’in somununa yerleştirilen hoparlör ile yenilikçi bir çözüm sunulmaktadır. Bu, çok daha yüksek sesli geribildirimi sağlar. Örneğin geceleri arama yapan kullanıcılar için çözüm, yalnızca titreşimi ayarlamak veya kulaklıkları (3,5 mm) kapağı çıkardıktan sonra kulaklık soketine bağlamaktır.

Kapağın altında 1000 mAh pil şarj etmek için bir USB-C bağlantı noktası vardır. Şarj edilmiş bir pil, ortalama 14 saatlik arama süresi sağlamaktadır. Xpointer’ın 4 hassasiyet modu vardır: Düşük, Orta, Yüksek, Güçlü. Sonuncusunda en hassas olanıdır. Ayrıca, çalışma modunu sadece ses, titreşimli ses veya sadece titreşim olarak değiştirmek mümkündür.
Xpinpointer max, x poınter max fiyatı, el dedektörü

Özellikler
– Hem tatlı hem de tuzlu suda 5 metreye kadar su geçirmez
– Tespit ucu – 9cm ve 2.2cm çapında;
– Ağırlık – 186g;
– Boyutlar: uzunluk – 24 cm, en geniş noktasında çap – 3,8 cm;
– 1000 mAh şarj edilebilir Li-Po pil;
– Tam dolu pil ile Xpointer Max ortalama 14 saat çalışır;
– Frekans – 95kHz
– Tespit : ses, titreşim veya sesli titreşim;
– 3,5 mm kulaklık bağlama imkanı;
– Pil durumu göstergesi;
– Kayıp alarm modu
– 4 hassasiyet seviyesi.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“X Pointer Max Ayrımlı Pinpointer” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim