İkinci El Simplex Dedektör

1.00

İkinci el Sımplex dedektörü deneme ve testlerini yaparak sizlere sunmaktadır. Sımplex dedektör alırken garantili olması dedektörün çalışır durumda olması, altın ayrımı ve tek paralarda gümüş, bronz, tunç para ve heykelleri en derinden algılar.Altın arama dedektörü sımplex cihazın eğitimini arazi şartlarında deneyerek satın alabilir isterseniz ikinciel olarakta kiralayabilirsiniz.

Açıklama

İkinci El Simplex Dedektör

İkinci el Sımplex dedektör en iyi dedektör özelliklerine sahip uygun fiyatlı su geçirmez simplex dedektör ister tek para ister kalıntı ya da takı gibi derinden algılayabilen görüntülü metal arama dedektörüdür.Sımplex altın ayrımlı ikinci el dedektörü Asya Dedektör Teknolojilerinden garantili ve uygun fiyata ikinci el dedektör veya sıfır olarak alabilirsiniz.

 

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

telefon icon 0216 342 43 19   telefon icon 0216 342 43 18   telefon icon 0532 514 54 71   telefon icon 0536 560 70 90   telefon icon 0545 560 70 90

whatsapp icon 0532 514 54 71   whatsapp icon 0536 560 70 90

İkinci el simplex dedektör,makro simplex fiyatı

ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ SIMPLEX DEDEKTÖRÜ ÜST SEGMENT DEDEKTÖR ÖZELLİKLERİNE VE DERİNLİĞİNE SAHİP SEKTÖRDEKİ İLK SU GEÇİRMEZ UCUZ DEDEKTÖR!YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN YETERİNCE KOLAY KULLANIMLI, TECRÜBELİ KULLANICILAR İÇİNSE BİR O KADAR ETKİLEYİCİ!

Yeni bir kullanıcısınız ve kolay kullanımlı bir dedektöre mi ihtiyacınız var?Üst segment dedektörler için bütçeniz yeterli değil fakat üst segment dedektörlerin sunduğu özellikleri ve derinliği mi istiyorsunuz?Makul fiyatta su geçirmez bir dedektöre mi ihtiyacınız var?İkinci el simplex dedektör,simplex dedektör,altın arama dedektörü simplex

 

SIMPLEX+.Kaliteli dedektör kullanımını mümkün ve makul fiyata satın alınabilir kılan ilk ucuz dedektörümüz olan SIMPLEX+’ı  otomatik zemin ayarı ile açıp direk aramaya başlayabileceğiniz bir dedektördür. SIMPLEX+, plaj modu da dahil olmak üzere önceden ayarlanmış arama modları ile tek ekranda çok kolay bir kullanım sunar.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İkinci El Simplex Dedektör” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim