Görüntülü Dedektör A6 Plus Fiyatı

1.00

Görüntülü Dedektör A6 Plus altın aramalarında derinden tespitler yapabilen diğer derin arama dedektörlerine göre uygun fiyatı ile A6 Plus altın cihazı 2 farklı cihazın tek dedektörde toplandığı en iyi görüntülü altın arama dedektörüdür.Görüntülü dedektör A6 Plus dedektör kendi argemizde üretmiş olduğumuz define cihazını ve biribirinden farklı dedektör model ve markaları uygun fiyatlı indirimli satın alabilir veya ikinci el kiralama imkanına sahipsiniz.

Açıklama

İçindekiler

GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR A6 PLUS FİYATI

Görüntülü dedektör A6 Plus dedektörü fiyatıyla ve 2 farklı sistem üzerine tasarlanan A6 PLUS görüntülü altın arama dedektörü hem küçük parçalarda daha net ayrım hem de büyük parçalarda çok daha derinlerden değerli arkeolojik kalıntılarını altın parçalarını bulabilme özelliklerine sahiptir. 

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN

telefon icon 0216 342 43 19   telefon icon 0216 342 43 18   telefon icon 0532 514 54 71   telefon icon 0536 560 70 90   telefon icon 0545 560 70 90

whatsapp icon 0532 514 54 71   whatsapp icon 0536 560 70 90

GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR A6 PLUS FİYATI

A6 plus 2 farklı sistem tek cihazda tasarlanmıştır, bu sistemler sayesinde hem yüzeysel tek parada hemde derin, altın ayrımlı, boşluk bulucu , derinlik hesaplayan dedektör sistemlerinden biridir. Asya Dedektör Teknolojilerinin 2023 dedektör teknolojileri serilerinden en iyilerinden biridir.

a6 altin ekrani

Altın Ayrımı

A6 Plus dedektör ile bütün metaller tespitinden sonra ayrım ve analiz bölümü sayesinde 2D Canlı grafik ile %60 metalleri ayrım ve tespit yapabilmektedir. A6 PLUS mineralli toprak ve kayalarda daha net ayarlanabilir sistem ve kalibrasyon ayarlarına sahiptir. A6 PLUS ile ister 2D CANLI GRAFİK arama modlarında ister HIZLI ARAMA modunda arama yapabilirsiniz. 

a6 bosluk ekrani

Boşluk Tespiti

A6 Plus ile toprak altında ya da kaya içerisinde bulunanmezar odaları ve mahzenler tünelleri başlama ve bitiş noktalarını tespit yapmanızı 2D canlı grafik ile mavi renkte tespit ve analiz yapmanızı sağlayacaktır. A6 plus ile bulunan boşluk ve tünel yapılarının ne kadarderinde eninde ve boyunda olduğunu anlamamızı sağlar. 

Kiralık görüntülü dedektör

Karışık metaller

A6 Plus dedektör toprak altında alınan sinyallerin karışık türü metalleri ve objeleri farklı ses ve 3 farklı renk tonlarında algılama yaparak  sizleri daha dikkatli ve kontrollü aramaya sevk etmektedir. A6 PLUS çelik türü ve galvaniz türü aşırı yıpranmış metal parçalarını 3 farklı renk ve ses ile tespit yapmanızı sağlar.

Görüntülü define dedektörü

Cihaz Ayarı

A6 Plus altın ve define cihazı ile cihaz ayarları kısmında ses,ışık, derinlik, değersiz aç kapa, fabrika ayarları ve dil seçenekleri sayesinde istediğiniz şekilde ayarların yapılmasını sağlamaktadır. A6 PLUS Ekranlı dedektör yeni başlayanlar dahi çok rahat ve kolay kullanma ve ayarlama imkanı sağlar. 

a6 degerli ekrani

Değerli Ayrımı

A6 Plus dedektör ile bütün metaller tespitinden  sonra ayrım modunda değerli sınıfında olan gümüş, bronz, tunç,  kurşun ve galvanizli objeleri ve parçaları %70 ayrımını yapmanızı sağlayacaktır. A6 PLUS ile tespit yapılan değerli objeleri çok dikkatli arama yapıldığında  kullandığınız diğer dedektörlere göre daha net ayrım ve analiz edildiğinde göreceksiniz.
a6 degersiz ekrani

Değersiz Ayrımı

A6 Plus toprak altında tespit yapılan herhangi bir metali ayrım modunda değersiz türü çivi, teneke, çürümüş metal parçalarını kırmızı renk ve farklı ses tonlarında 2D canlı grafikle % 60 değersiz olarak  bildirecektir. A6 PLUS diğer metal dedektörlere göre daha iyi neticeler verdiğini göreceksiniz.
a6 derinlik ekrani

Derinlik tespiti

A6 Plus dedektör ile 2-5 metreye kadar kaya ve  toprak içerisindeki bulunan ve tespit yapılan değerli altın, gümüş, bronz, tunç metal objeleri ve toprak altına yapılmış boşluk yapılarının ne kadar derinde olduğunu tahmini %90 tespit yapmanızı sağlar. A6 PLUS aynı zamanda toprak altında bulunan odaların başlama ve bitiş noktalarını anlamanızı sağlamaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Görüntülü Dedektör A6 Plus Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim