Garrett Axıom Dedektör

1.00

Garrett Axıom dedektör garrett dedektörün en son çıkarmış olduğu özellikleri bakımından geliştirilmiş en iyi dedektör modellerinden biridir.Garrett axiom dedektör altın ve tek para aramalarında en iyi performans gösteren metal arama dedektörüdür.Garrett Axıom altın boşluk bulan derin define dedektörünü nakit indirimli fiyata mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Açıklama

Garrett Axıom Dedektör

Garrett Axıom dedektör küçük ve büyük parçalarda en iyi performans gösteren geliştirilmiş üstün özellikleri ile 3 başlıklı derin altın boşluk bulan en iyi define arama dedektörüdür.Garrett Axiom aşırı yoğun mineralli arazilerde dahi kolayca arama imkanı sağlar.

Garrett Axıom altın dedektörü Garrett Metal Arama Dedektörü markasının en son teknolojiyi kullanarak ürettiği son derece başarılı bir altın dedektörü modelidir.

Garrett Axıom Dedektör, Garrett axıom fiyatı, garrett axıom videosu, garrett axıom özellikleri, garrett axıom yorumları, garrett dedektör fiyatları

GARRETT Markasının Yeni Ürettiği ve En Güçlü ALTIN DEDEKTÖRÜ olarak lansmanını yaptığı AXIOM modeli çok yakında Stoklarımızda!

Piyasadaki tüm Pulse Dedektör sistemlerini unutun. Artık Yeni ULTRA-PULSE Technology AXIOM Var!

Garrett Axiom DD arama başlığı ile demir hedeflerini kolayca ayırabilirsiniz.

Garrett Axiom’un dahili yüksek kapasiteli Lityum İyon Bataryası yaklaşık 16 saat arama imkanı sunar. Bu diğer dedektörlerinin sunduğu pil ömrünün iki katıdır.

BOOSTER PACK ile Axiom Dedektör’e 6 saat daha pil ömrü eklemek için standart veya şarj edilebilir 8 adet AA pil ile kullanabilirsiniz.

İki farklı SES , PWM Audio veya VCO Audio seçeneklerinden birini seçebilme özelliği.

MS-3 Kablosuz Kulaklık

4 Farklı Arama Modu

Kompakt yapısı sayesinde 63,5 cm e kadar küçültülebilir shaft modeline sahiptir.

Sınıfının en hafif dedektörüdür. Uzun süren aramalar gerçekleştirebilirsiniz.
11″ mono bobin ve bobin kapağı ile 1,9 kg’dır.
13″ mono bobin ve bobin kapağı ile 2,1 kg’dır.

Garrett Axıom Dedektör, Garrett axıom fiyatı, garrett axıom videosu, garrett axıom özellikleri, garrett axıom yorumları, garrett dedektör fiyatları

3 farklı arama başlığı sayesinde hem büyük hem de küçük tüm doğal altın parçalarını Axiom ile tespit etmek çok daha kolay.

Arama Başlık Seçenekleri:
13″x11″ inç Mono veya DD (Standart Arama Başlığı)
11″x7″ inç Mono veya DD (Opsiyonel)
16″x14″ inç Mono veya DD (Opsiyonel)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Garrett Axıom Dedektör” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Kategoriler
İletişim