Ürün Detayı

Yer altı görüntüleme cihazı proton v4


Ürün Kodu: 1887
Fiyat: Girilmedi

Yer altı görüntüleme cihazı proton v4 gömülü bulunan hazine altın gümüş bronz gibi metalleri ayrımlı bir biçimde özel bir yazılımla size sunmaktadır. Yeraltı görüntüleme cihazı gpa 1000 Oda tünel kaya mezarı gibi oluşumları net tespitini sağlamaktadır.Gömülü metal nesneler altın gümüş bronz tünel duvar oda yer altı şehirleri ve ören yeri kalıntılarını bulmak için tasarlanmış profesyonel cihazdır.Deneme ve testlerini yaparak satın alabilir yada kiralayabilirsiniz. Ayrıca MAĞAZAMIZA gelen müşterilerimize PROTON V4 cihazın, özelliklerini Dünyadaki diger marka ve modellerle denemesini yaparak karşılaştırmaktadır. MAĞAZAMIZDA DİGER İKİNCİEL YERALTI  dedektörlerinin tamamını bulabilirsiniz. Altın arama dedektörü proton herhangi birini satın almak , kiralamak ve ikinci el olarak almak isterseniz P.T.T ÖDEMELİ kapınıza kadar gönderelim cihazın kontrollerini yaptıktan sonra ödemesini yapabilirsiniz.

0532 514 54 71 // 0536 560 70 90 // 0216 342 43 19

 

                                          

PROTON V-4, TAMAMEN PROFESYONELLER İÇİN TASARLANMIŞ TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME RADARI,EKONOMİK VE YÜKSEK TEKNOLOJİ ÜRÜNÜDÜR.

DİĞER İKİNCİ EL V SERİLERİ GİBİ ÇOKLU SENSOR SİSTEMİ ESAS ALMAKTADIR AYGIT 4 MT  İLE 8 MT GİBİ CİDDİ BİR DERİNLİĞE NÜFUZ ETMEK İLE BİRLİKTE OLAĞAN ÜSTÜ BİR ÇÖZÜME SAHİPTİR. REFLECTION 3D FAZ OKUYUCU PROGRAMI İLE SİZE ÜSTÜN ÖZELLİKTE 3D GÖRÜNTÜLÜ SAĞLAMAKTADIR DİĞER YANDAN -LIVE SCAN ÖZELLİĞİ UYGULANAN ALAN ÜZERİNDE HIZLI PERFORMANSI İLE ANLIK CANLI GÖRÜNTÜ SAĞLAMAKTADIR.

YATAY CANLI KESİT ULTRASON ÖZELLİĞİ İLE NOKTALAMAK VE CİSMİ ULTRASON ÖZELLİĞİ İLE DETAYLI GÖRÜNTÜLEME SAĞLAMAKTADIR.AYNI ZAMAN SIFIRA YAKIN BİR HATA İLE DERİNLİĞİ TESPİT SAĞLAMAKTADIR. AYGIT AYNI ZAMANDA KUSURSUZ BİR BİÇİMDE ODA TUNEL KAYA MEZARI KARGİR MEZAR GİBİ OLUŞUMLARI TESPİTİNİ SAĞLAMAKTADIR BUNLARIN ARASINDA ALKEOLOJİK ARAŞTIRMA ZEMİN ANALİZLERİ GİBİ BİR ÇOK ALANLARDA KULLANILABİLMEKTEDİR.