Ürün Detayı

Sımplex Dedektör


Ürün Kodu: 1892
Fiyat: 1790

Sımplex dedektör uygun fiyatı ve ister tek para ister kalıntı takı altın bulabileceğiniz en uygun fiyatlı sımplex define dedektörü modern ve hafif bir tasarıma sahip sımplex altın arama dedektörü'dür. Kiralık en iyi altın arama dedektörü sımplex dedektör indirimli fiyatı ile Sımplex dedektörü deneme ve testlerini yaparak sizlere sunmaktadır. Kiralık dedektör sımplex dedektörü alırken garantili olması dedektörün çalışır durumda olması, altın ayrımı ve tek paralarda gümüş, bronz, tunç para ve heykelleri en derinden algılar.

Sımplex dedektörün eğitimini arazi şartlarında deneyerek satın alabilir isterseniz ikinciel olarakta kiralayabilirsiniz.

0532 514 54 71 // 0536 560 70 90 // 0216 342 43 19

                             

SIMPLEX  DEDEKTÖRÜ ÜST SEGMENT DEDEKTÖR ÖZELLİKLERİNE VE DERİNLİĞİNE SAHİP SEKTÖRDEKİ İLK SU GEÇİRMEZ UCUZ DEDEKTÖR!

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN YETERİNCE KOLAY KULLANIMLI, TECRÜBELİ KULLANICILAR İÇİNSE BİR O KADAR ETKİLEYİCİ!

Yeni bir kullanıcısınız ve kolay kullanımlı bir dedektöre mi ihtiyacınız var?Üst segment dedektörler için bütçeniz yeterli değil fakat üst segment dedektörlerin sunduğu özellikleri ve derinliği mi istiyorsunuz?Makul fiyatta su geçirmez bir dedektöre mi ihtiyacınız var?

Yukarıdakilerden herhangi birine evet dediyseniz, tek seçeneğiniz hepsini sunan SIMPLEX+.Kaliteli dedektör kullanımını mümkün ve makul fiyata satın alınabilir kılan ilk ucuz dedektörümüz olan SIMPLEX+'ı kullanıcılara sunmaktan gurur duyuyoruz.SIMPLEX+ otomatik zemin ayarı ile açıp direk aramaya başlayabileceğiniz bir dedektördür. SIMPLEX+, plaj modu da dahil olmak üzere önceden ayarlanmış arama modları ile tek ekranda çok kolay bir kullanım sunar.