Ürün Detayı

Sımplex Dedektör


Ürün Kodu: 1880
Fiyat: 1790

Sımplex dedektör bir çok özelliklere ve derinliğe sahip altın ayrımlı tek paralarda gümüş,altın bronz ve heykelleri en derinden algılama özelliğine sahiptir.Makro sımplex dedektör en iyi define cihazı garantili ve en uygun indirimli fiyatı ile modern hafif tasarıma sahip ekranlı altın arama dedektörü'dür.Sımplex define dedektörü uygun fiyatı ile ister tek para kalıntı altın define bulabileceğiniz en uygun fiyatlı metal arama dedektörüdür.Altın dedektörü makro sımplex satın alabilir yada ikinciel olarak kiralama imkanına sahipsiniz.Sımplex altın arama dedektörünü diğer marka ve modellerle test ederek karşılaştırarak satın alabilirsiniz.

                                                                          0536 560 70 90 // 0532 514 54 71 // 0216 342 43 19

                                     

SIMPLEX ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ SIMPLEX  DEDEKTÖRÜ ÜST SEGMENT DEDEKTÖR ÖZELLİKLERİNE VE DERİNLİĞİNE SAHİP SEKTÖRDEKİ İLK SU GEÇİRMEZ UCUZ DEDEKTÖR!

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN YETERİNCE KOLAY KULLANIMLI SIMPLEX ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ, TECRÜBELİ KULLANICILAR İÇİNSE BİR O KADAR ETKİLEYİCİ!

Yeni bir kullanıcısınız ve kolay kullanımlı bir dedektöre mi ihtiyacınız var?Üst segment dedektörler için bütçeniz yeterli değil fakat üst segment dedektörlerin sunduğu özellikleri ve derinliği mi istiyorsunuz?Makul fiyatta su geçirmez bir dedektöre mi ihtiyacınız var?

Yukarıdakilerden herhangi birine evet dediyseniz, tek seçeneğiniz hepsini sunan SIMPLEX+.Kaliteli dedektör kullanımını mümkün ve makul fiyata satın alınabilir kılan ilk ucuz dedektörümüz olan SIMPLEX+'ı kullanıcılara sunmaktan gurur duyuyoruz.SIMPLEX+ otomatik zemin ayarı ile açıp direk aramaya başlayabileceğiniz bir dedektördür. SIMPLEX+, plaj modu da dahil olmak üzere önceden ayarlanmış arama modları ile tek ekranda çok kolay bir kullanım sunar.