Ürün Detayı

Okm Evolution Ntx


Ürün Kodu: 1884
Fiyat: Girilmedi

Okm evolution ntx yer altı görüntüleme cihazı, yeni geliştirilmiş sensör ve başlığı ile inanılmaz özelliklere sahip olan evolution ntx 3d toprak altı görüntüleme cihazını renkli dokunmatik ekranı ile daha kompakt tasarımı ile vlf çalışma modunda sikke, yüzük ve diğer mücevherler gibi yüzeye yakın küçük objeleri tespit eder.Okm evolutıon ntx yeraltı görüntüleme cihazı cazip fiyatı ile güçlü bir 3d toprakaltı radarı ve metal arama dedektörüdür.

Ayrıca  MAĞAZAMIZA gelen müşterilerimize okm evolution ntx cihazın özelliklerini Dünyadaki diger marka ve modellerle denemesini yaparak karşılaştırmaktadır. AYRICA MAĞAZAMIZDA DİGER  yer altı görüntüleme cihazlarının tamamını bulabilirsiniz. yer altı görüntüleme cihazlarından herhangi birini satın almak , kiralamak ve ikinci el olarak almak isterseniz P.T.T ÖDEMELİ kapınıza kadar gönderelim cihazın kontrollerini yaptıktan sonra ödemesini yapabilirsiniz.

Bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile irtibat numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

0536 560 70 90 -- 0545 560 70 90 -- 0216 342 43 19

                                    

Pek çok OKM kullanıcısının önerilerinin yanı sıra deneyimlerimize de dayanarak yeni model çeşitli yönlerden geliştirildi ve optimize edildi.

Yeni, uzun ömürlü ve şarj edilebilir piller

Daha yüksek çözünürlüğe sahip renkli dokunmatik ekran

Bluetooth kulaklık entegrasyonu

Daha kompakt ve sağlam tasarım

Geliştirilmiş sensör ve başlık teknolojisi