Ürün Detayı

Okm Bionic 01,Alan tarama Cihazı


Ürün Kodu: 1769
Fiyat: 44970

İkinciel alan tarama cihazı, Okm Bionic 01, İkinciel bionic alan taramayı, isterseniz  kiralık 3 günlük isterseniz bir haftalık kiralık alma imkanına sahipsiniz.okm bionic 01, ikinciel define ve hazine arama dedektörü. İkinci el bionic alan taramayı, satın almak yada kiralamak için İSTANBUL / ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI 'ndaki 2 KATLI BÜYÜK  MAĞAZAMIZDA Deneme ve testlerini yaparak satın alabilir yada kiralayabilirsiniz.

 Ayrıca Şirketimiz MAĞAZAMIZA Gelen müşterilerimize bionic 01, ikinciel alantarama, cihazın özelliklerini Dünyadaki diger marka ve modellerle denemesini yaparak karşılaştırmaktadır. İkinciel Bionic 01, ikinci el alan taramayı, Satın almak , kiralamak ve ikinci el olarak isterseniz P.T.T ÖDEMELİKapınıza Kadar gönderelim cihazın kontrollerini yaptıktan sonra ödemesini yapabilirsiniz.. ASYA DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİ BAĞLARBAŞI ÜSKÜDAR İSTANBUL

0536 560 70 90 - 0532 514 54 71 - 0216 342 43 19

İKİNCİ EL OKM,İKİNCİ EL BİONİC 01, İKİNCİ EL ALAN TARAMA CİHAZI, OKM BİONİC 01

İkinci el Bionic 01, ikinci el Alan tarama cihazı,yeterli menzil ve derinlikten altın, gümüş ve bronzu tespit edebilir. Bu uzun menzilli teknolojisi, özellikle yürümenin imkansız olduğu alanlar için tasarlanmıştır. Ormanlar, kayalık dağlar veya Kayalıklarda rahatlıkla kullanılabilinir.

Bionic O1 Alan Tarama Cihazı , 2 tane araştırma sistemi içerir; 

1- Bio enerji sistem 

2- İyonik sistem

ikinci el Alan Tarama cihazı,  Bionic 01 birçok tespit görevler için kullanılabilir. Yüksek mesafelerde altın algılama, gümüş algılama ve hazine avcılık bu alan tarama cihazının ana amaçlarındandır.Bionic 01 Uzun menzilli sistem Nuggets veya altın damarları gibi doğal altın hedefleri değil, aynı zamanda takı, süs eşyaları, altın veya gümüş heykel, altın yüzük veya altın ve gümüş sikkeleri gibi gömülü altın nesneleri bulabilirsiniz. Uzun menzilli  Bionic 01 dere ve sahil yakınında altın külçeler araştırma için kullanılabilir.Bionic 01 ALAN TARAMA CİHAZI ormanlarda ve çöllerde, dağlarda başarıyla altın bulabilirsiniz. Altın bulucu Bionic 01 , kuru toprakta, aynı zamanda nemli yerlerde, ıslak zeminler için uygundur ve herhangi bir sorun olmadan yağışlı gün sonra kullanılabilir. Bu alan tarayıcı  çevredeki iyonik ve manyetik alan değişikliklerine karşı çok hassas olan bu altın ve gümüş dedektör az nüfuslu ve daha az yapılar ve binalar ile alanlarında en iyi performansa sahiptir ve doğa koşullarında en doğru neden olmasıdır. Bu yüzden, en uygun şekilde, doğal yakınlığı kalibre altın ve mümkün olan buluşlar yer olabilir anormallikleri kabul edilebilir.

Bionic 01 Alan tarama cihazı  özel gizli hazineler yer olabilir yeni alanları keşfetmek için, altın ve gümüş için hızlı bir araştırma için kullanılır. Bu gömülü hazineleri ilginç yerleri bulmak için bilinmeyen arazi ilk inceleme için kullanılabilir, böylece nerede tespit başlatmak için herhangi bir ipucu yok altın avcıları için tavsiye edilir. Altın arayan kolayca ve hızlı bir şekilde geniş alanları hakkında genel bir fikir elde edebilirsiniz.

Bionic 01 uzun menzilli teknolojisi, özellikle yürümek imkansız olduğu alanlar için tasarlanmıştır.Nedenleri ormanlar, kayalık dağlar veya kayalıklara tahakkuk edilebilir.

Farklı yönlere altın arama cihazı Bionic 01 işaret ve sağ tarafında ya da tam tersi, soldan ufuk boyunca taşıyarak, altın arama gömülü altın veya gümüş objeler bulunmaktadır yönünü algılayabilir. Bir altın / gümüş nesne yönünde işaret zaman altın bulucu hemen ekranda bir akustik sinyali ve bir mesaj veriyor.

Bionic 01 sadece altın ve gümüş objeler üzerinde tepki vermez doğru bir şekilde kalibre ise, demir metal veya metal nesnelerin başka türlü, ne boşluklar göstermez.

Bionic 01 Olumlu bir sinyal elde edildiğinde, bu mesafe tarama yönteminin bir başka konuma (örneğin altın avcı sağ ya da sol tarafında 50 metre yürüyebilir) aynı yönde tekrar edilmelidir. Iki ölçümün de birbirleriyle çapraz yerde, olası gömülü altın veya gümüş keşif şüpheli olabilir. Bu prosedür, çapraz saptayarak olarak adlandırılır.

BİONİC 01 İLE ÇAPRAZ TESPİT
Bu çizim, çapraz Alan tarama cihazı Bionic 01 ile işaret gösteren olumlu bir sinyal tarama prosedürü yaklaşık 25 olan pozisyon B, tekrarlanması gerekiyor elde edilirse ilk ölçüm pozisyonu A. yapılır -. 50 m uzakta ilk gelen pozisyon. Diğer bir olumlu sinyal varsa olumlu sinyallerin iki yönde birbirlerine çapraz nerede, altın bulmak yer almaktadır.
Bu altın dedektör, iki ayrı arama sistemleri içerir:

Bio-enerji sistemi (biyonik modu)
İyonizasyon sistemi (iyon modu)
Bio-enerji sistemi nesnesi maddelerin minimum değişiklikleri gözlemlemek için altın ve gümüş objelerin yerelleştirme sırasında kendi vücut bio enerji ile etkileşime girer. Bionic böylece altın dedektörü 01 iyonizasyon sistemi iyonları radyasyon (Absorbans iyonların) ölçmek için bir yöntem ise hemen hemen tüm metal nesneleri bulmak mümkün değildir.Bu nedenle, bir metal-ion tepkime haznesi biyonik 01 entegre edilmiştir.

Biyo-enerji sistemi olursa olsun hangi yaş da taze gömülü veya gömülü nesneleri bulmak mümkün. Iyonik sistemi esas gömülü eserler bulmak için kullanılır.

Tüm düşük mesafe algılama için uzun menzilli sistemi Bionic Alpha tavsiye edilir

Üretici firma Alman OKM verilerine göre