Ürün Detayı

Makro CF 77,DEDEKTÖR


Ürün Kodu: 1798
Fiyat: 2200

Makro cf 77, İKİNCİ EL DEDEKTÖR FİYATLARI, CF 77 FİYATI, İndirimli dedektör fiyatları,Kiralık ikinciel cf 77 Dedektörü, isterseniz  kiralık 3 günlük isterseniz bir haftalık kiralık alma imkanına sahipsiniz. İkinciel cf 77 define ve hazine arama dedektörü, eko paket ve ful paket olarak verilmektedir. İkinciel cf 77 tek para dedektörü, satın almak yada kiralamak için İSTANBUL / ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞIN'DAKİ 2 KATLI BÜYÜK  MAĞAZAMIZDA Deneme ve testlerini yaparak satın alabilir yada kiralayabilirsiniz.

0545 560 70 90 // 0536 560 70 90 // 0216 342 43 19 // 0216 342 43 18MAKRO CF-77, YÜKSEK MİNERALLİ ZEMİNLERDE MÜKEMMEL PERFORMANS

ikinci el CF77,cf 77 dedektör üstün teknolojisi ile bir çok dedektörün aksine, zorlu zemin şartlarında bile stabil ve derin arama imkanı sunarak daha önce çalışamadığınız arazilerde bulunan altın, tek para, mücevher, kıymetli takı ve kalıntıları bulmanıza imkan sağlar.

MAKRO CF- 77 İLE HIZLI HEDEF TESPİTİ & DAHA DERİN ARAMA

Hız, derinlik ve stabil arama özellikleri ile kendi kategorisinde hiç bir dedektörle ulaşamayacağınız derinliklerdeki hedeflere rahatlıkla ulaşmanızı sağlar. Bütün bu özellikleri ile CF77 dedektör, diğer cihazlar ile arama yapılan alanlardaki keşfedilememiş hedeflerin tespitini de yaparak sizlere yeni  arama sahaları sunar.

MAKRO CF-77 ARAMA BAŞLIKLARI

CF77 dedektör,her türlü zemine çok rahat nüfuz eden, su geçirmez, hafif ve dar alanlarda kolay hareket kabiliyeti sağlayan 23 cm - 28 cm ve 45 cm ölçülerinde 3 farklı D-D arama başlığına sahiptir. Bu sayede kayalık alanlar, yoğun mineralli zeminler, sürülmüş tarlalar, plaj ve atık metalli arazilere uygun başlık seçimi yaparak aramalarınızı sorunsuz şekilde sürdürmenize olanak tanır. Ayrıca derin arama başlığıyla da geniş alanları daha hızlı ve derin tarama imkânı sağlar.

MAKRO CF-77 İLE 3 FARKLI SES TONU İLE METAL AYRIMI

CF77 dedektör metal ayrımı yapmadan benzersiz derinliklere ulaşabileceği gibi, sahip olduğu üstün metal ayırma yeteneğiyle de değerli, altın ve demir türü metalleri 3 farklı ses tonuyla kolaylıkla ayırt etmenize yardımcı olarak istenmeyen metallere boşa kazı yapmanızı önler.

 MAKRO CF-77 DEMİR SESİ

CF77 dedektör demir sesi açma kapama özelliğiyle yüksek mineralli alanlarda zeminden gelen demir sesini duymamanızı sağlar, aynı zamanda demir türü metallerin sesini tamamen kapatarak sadece değerli metalleri arama imkânı sunar.
 CF- 77 KOLAY KULLANIM & ERGONOMİK TASARIM

CF77 dedektör fonksiyonel yapısı, kullanım kolaylığı ve ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli aramalarda kullanıcıyı yormayan ve ekstra ayarlar ile vakit kaybettirmeyen yeni, orta ve profesyonel seviyelerdeki tüm kullanıcılara hitap eden, kullanıcı dostu bir metal detektörüdür.
 MAKRO CF- 77 ARAMA MODLARI

CF77 dedektör GENEL bölümüyle ayrımsız ve maksimum derinlikte arama imkânı sağlar. MOD 1 ve MOD 2 bölümleriyle de yüksek mineralli zeminlerde oluşan hedef tespit zorluğunu ortadan kaldırıp sizlere ayrımlı ve stabil arama imkânı sunarak keyifli ve sorunsuz arama yapmanızı sağlar.

UZUN PİL ÖMRÜ

CF77 dedektör 30 saate kadar arama yapma imkânı sunan 8 adet AA Alkalin pil ile tüm gün aramalarınızda şarj sorununu ortadan kaldırarak stressiz bir arama yapma imkânı sağlar ve hiçbir zaman aramalarınızı yarım bırakmaz.

CF- 77 AKSESUARLAR 

 

CF-77  ARAMA BAŞLIKLARI

CF-77 TEKNİK ÖZELLİKLERİ