Ürün Detayı

Kiralık Dedektör Jeotech Fiyatı


Ürün Kodu: 1885
Fiyat: Girilmedi

Jeotech kiralık altın arama dedektörü tek para için üretilen cihazlardan çok daha derin arama yapabilen fiyatı ve üstün özelliklere sahip kiralık altın arama cihazıdır.jeotech üstün Makro teknolojisi ile üretilen JEOTECH define cihazı  altın tek para avcısı dedektörlerüdür. Güçlü ve derin algılama yeteneği, en mineralli ortamlarda bile rahatlıkla tespit yapabilme özelliği, metal veya boşluk tüm hedefleri de rahatlıkla algılamasını sağlar.

Makro jeotech kiralık dedektörü ofisimize gelerek diğer marka ve modellerle karşılaştırıp deneyip test ederek ister satılık ister ikinciel olarak da kiralık alma imkanına sahipsiniz.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN: 0545 560 70 90 // 0536 560 70 90 // 0216 342 43 19 Onu diğer dedektörlerden ayıran en önemli özelliği yüksek mineralli zeminlerde rahat çalışma imkânı sağlaması ve maden içeren taşlar altından bile hedefleri tespit edebilmesidir. Tek para için üretilen sistemlerden çok daha derin aramalar yapabilen Jeotech, metallerin yanı sıra mağara, mahzen ve tünel gibi boşluk hedefleri de aynı anda ve mükemmel bir doğrulukta tespit edebilmektedir. 

Jeotech, Metal ve Boşluk tespitini elceğin (joystick) sağ ve sol tarafa dizilmiş sıralı ışıklar (ledler) ve farklı ses tonları ile kullanıcısına aktarır. Kısacası, Jeotech, bir metali tespit ettiğinde, ses sinyali verir ve hedef sinyalinin gücüne göre elceğin sağ tarafındaki METAL VE MİNERAL ışıkları yanar. Boşluk tespit ettiğinde ise, hedefin sinyal gücüne göre elceğin sol tarafındaki BOŞLUK VE MİNERAL ışıkları yanarak ses sinyali verir. Jeotech; metal ayrımını ve analizini tarama tuşu ile gerçekleştirir. Hedef, altın, gümüş, bakır ve bronz gibi değerli metal ise DEĞERLİ ışığı, çelik veya demir türü bir metal ise, DEĞERSİZ ışığı ile kullanıcısına metalin cinsi ile ilgili bilgi verebilmektedir.