Ürün Detayı

Kiralık dedektör jeosonar 2d


Ürün Kodu: 1881
Fiyat: 500

Kiralık dedektör jeosonar 2d üstün altın ayrım özelliği ile canlı 2d ekranlı dedektör derin arama anteni ile hem yüzey hemde derin aramalarda mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz.Kiralık dedektör makro jeosonar 2d altın dedektörü ister satılık ister kiralık ekranlı altın arama dedektörü jeosonar 2d,modelini asya dedektör teknolojilerinden temin edebilirsiniz. Satın almak veya ikinci el olarak kiralamak için irtibat numaralarımızdan müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek temin edebilirsiniz.

0216 342 43 19 / 0532 514 54 71 / 0536 560 70 90 / 0545 560 70 90

Kiralık dedektör jeosonar 2d,define cihazı Sistem amatör veya profesyonel her kesimden kullanıcının yıllardır hayalini süsleyen, ileri teknoloji ile donatılan, tüketicinin tüm beklentilerine cevap verebilen çok özel bir dedektör.
ekranlı kiralık jeosonar, define altın dedektörü,36x44 cm ebatındaki Genel Arama Anteni ile benzersiz bir derinliğe sahip olan bu sistem, metal tespit özelliğinin yanı sıra mağara, mahzen, tünel ve yer altı şehri gibi boşluk tespiti de yapabilme yeteneğine sahiptir. Üstün metal ayırım özelliği ve gerçek zamanlı 2D hedef sinyal grafiği verebilen sonuç ekranı ile kendi sınıfında rakipsiz bir dedektördür.

Renkli büyük ekranı (5,7”), zemin tanımlama, metal ayırımlarındaki yüksek doğruluk, hedef sinyal şekil ilişkisi kurabilen üstün yazılımı, hedefin çap ve derinliğini renkli grafikler ile görüntüleyen hedef rapor ekranı ile bu muhteşem teknoloji showroomlarımızda Makro Teknoloji güvencesiyle sizleri bekliyor.

ARAMA BAŞLIKLARI
Standart olarak Genel Arama Anteni’ne sahip kiralık altın arama dedektörü jeosonar 2d dedektörü Sistem kullanıcının isteğine bağlı olarak (opsiyonel) Derin Arama Anteni ile de kullanılabilmektedir. 36x44 cm ebatlarındaki Genel Arama Anteni ile hem yüzey hem de derin aramalarda mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Genel Arama Anteni’nin metal ve boşluk hedefleri benzersiz derinlik tespit edebilmesi sayesinde; kimsenin daha önce araştırma yapamadığı derinliklerdeki hazineleri keşfetmenin heyecanını yaşayacaksınız.