Ürün Detayı

Kiralık Dedektör A6 Plus


Ürün Kodu: 1889
Fiyat: Girilmedi

Kiralık dedektör fiyatları da indirimli süper fiyatıyla A6 plus altın arama dedektörü toprak ve kaya içerisindeki define ve altın paraları toprak içine yada kaya içine yapılmış olan oda mezarları, tünelleri, mahsenleri tespitlerini 2.5 metreye kadar net 4 metreye kadarda maksimum derinliklerden tespit yapabilme özelliklerine sahiptir. Kiralık dedektör ve görüntülü derin altın dedektörü satın almak ve kiralamak için Asya dedektör teknolojileri mağasasında 60dan fazla yer altı görüntüleme cihazları ve görüntülü satılık ve kiralık dedekötör modelleri bulunmaktadır. Kiralık altın dedektörü ve yeraltı görüntüleme cihazları, alan tarama cihazları hakkınd ayrıntılıbilgi içiniletişime geçiniz.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN:0536 560 70 90 // 0545 560 70 90 // 0216 342 43 19

                                 

Kiralık fiyatıyla süper A6 PLUS altın define dedektörü 3 FARKLI 7-Khz, 14-Khz, 20-Khz bobin tasarımı ve 2 farklı sistem üzerine tasarlanan Kiralık dedekötr almak isteyenler A6 PLUS dedektörü tercih edeilirler. kiralık A6 PLUS hem küçük parçalarda daha net ayrım hem de büyük parçalarda çok daha derinlerden değerli arkeolojik kalıntılarını altın parçaları ve gömülü defineleri derinlerden bulabilmektedir.

KİRALIK A6 PLUS HIZLI ARAMA VE SLOW ARAMA özelliğini sayesinde yeni başlayanlar ve PROFESYONEL arama yapan maceracı definecilerin ilk tercihi olacaktır. KİRALI A6 PLUS DEDEKTÖR TEKNOLOJİSİNİ görüp test edip kıyaslamadan kesinlikle cihaz almanızı tavsiye etmeyiz. Satılık en iyi altın ve define arama dedektörlerinden biridir.