Ürün Detayı

jeosonar 2D Dedektör


Ürün Kodu: 1800
Fiyat: 4550

Jeosonar 2d,jeosonar 2d dedektör, JEOSONAR 2D FİYATI, İKİNCİEL DEDEKTÖR FİYATLARI, İKİNCİEL  JEOSONAR, ALTIN DEFİNE DEDEKTÖRÜ, ASYA DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİNDE  İKİNCİEL MAKRO JEOSONAR DEDEKTÖR, İKİNCİEL DEFİNE CİHAZININ EĞİTİMİNİ  ARAZİ ŞARTLARINDA  DENEYEREK SATIN ALABİLİR İSTERSENİZ KİRALAYARAKTA ALABİLİRSİNİZ.

0536 560 70 90 / 0545 560 70 90 / 0216 342 43 19 / 0216 342 43 18

JEOSONAR 2D, DEFİNE DEDEKTÖRÜ JEOSONAR 2D FİYATI

Altın arama cihazı, Jeosonar 2d, boşluk ve altın bulucu Derinlik HESAPLAYANEkranlı Jeosonar altın arama cihazı  4 metre derinliğe sahiptir, Altın Dedektörü  jeosonar2d , isterseniz  kiralık 3 günlük isterseniz bir haftalık kiralık alma imkanına sahipsiniz. Altın arama cihazı   jeosonar Derin hazine arama dedektörü olarak Satılmaktadır. ekranlı jeosonar 2d  36X44 Arama Başlıgıyla ile beraber  verilmektedir. Ekranlı boşluk, tünel, altın bulucu jesonar2d altın arama cihazını satın almak yada kiralamak için İSTANBUL / ÜSKÜDAR ALTUNİZADE'deki 2 KATLI BÜYÜK  MAĞAZAMIZDA Deneme ve testlerini yaparak Satın alabilir yada kiralayabilirsiniz. ayrıca Şirketimiz MAĞAZAMIZA Gelen müşterilerimize 5.7 inç ekranlı jeosonar define cihazını Dünyadaki diger marka ve modellerle denemesini yaparak karşılaştırmaktadır. Jeosonar 2d altın arama cihazını Satın almak , kiralamak ve ikinci el olarak isterseniz P.T.T ÖDEMELİ Kapınıza Kadar gönderelim cihazın kontrollerini yaptıktan sonra ödemesini yapabilirsiniz..

Altın arama dedektörü, JEOSONAR 2D Sistem amatör veya profesyonel her kesimden kullanıcının yıllardır hayalini süsleyen, ileri teknoloji ile donatılan, tüketicinin tüm beklentilerine cevap verebilen çok özel bir dedektör. 36x44 cm ebatındaki Genel Arama Anteni ile benzersiz bir derinliğe sahip olan bu sistem, metal tespit özelliğinin yanı sıra mağara, mahzen, tünel ve yer altı şehri gibi boşluk tespiti de yapabilme yeteneğine sahiptir. Üstün metal ayırım özelliği ve gerçek zamanlı 2D hedef sinyal grafiği verebilen sonuç ekranı ile kendi sınıfında rakipsiz bir dedektördür.

EKRANLI Renkli büyük  (5,7”), Ekranı ve  zemin tanımlama, metal ayırımlarındaki yüksek doğruluk, hedef sinyal şekil ilişkisi kurabilen üstün yazılımı, hedefin çap ve derinliğini renkli grafikler ile görüntüleyen hedef rapor ekranı ile bu muhteşem teknoloji showroomlarımızda Makro Teknoloji güvencesiyle sizleri bekliyor.

ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ JEOSONAR 2D ARAMA BAŞLIKLARI
Standart olarak Genel Arama Anteni’ne sahip EKRANLI ALTIN ARAMA CİHAZI JEOSONAR 2D Sistem kullanıcının isteğine bağlı olarak (opsiyonel) Derin Arama Anteni ile de kullanılabilmektedir. 36x44 cm ebatlarındaki Genel Arama Anteni ile hem yüzey hem de derin aramalarda mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Genel Arama Anteni’nin metal ve boşluk hedefleri benzersiz derinlik tespit edebilmesi sayesinde; kimsenin daha önce araştırma yapamadığı derinliklerdeki hazineleri keşfetmenin heyecanını yaşayacaksınız.