Ürün Detayı

Ekranlı Kiralık Dedektör,Jeofinder A-z


Ürün Kodu: 1685
Fiyat: 3250

Ekranlı Kiralık dedektör, ekranlı kiralık jeo finder a-z, kiralık ekranlı altın arama dedektörü , altın ayrımlı dedektör, tek para cihazı jeo finder a-z, Ekranlı Kiralık dedektör jeo finder dedektörü isterseniz  kiralık 3 günlük isterseniz bir haftalık kiralık alma imkanına sahipsiniz. Kiralık satılık jeo finder az dedektör metal arama  dedektörü satın almak yada kiralamak için iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz...

ASYA DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİNDE Deneme ve testlerini yaparak satın alabilir yada kiralayabilirsiniz. ayrıca MAĞAZAMIZA gelen müşterilerimize jeo finder cihazın özelliklerini Dünyadaki diger marka ve modellerle denemesini yaparak karşılaştırmaktadır.  AYRICA MAĞAZAMIZDA DİGER JEO FİNDER dedektörlerinin tamamını bulabilirsiniz. Jeo finder dedektörlerden herhangi birini satın almak , kiralamak ve ikinci el olarak almak isterseniz P.T.T ÖDEMELİ kapınıza kadar gönderelim cihazın kontrollerini yaptıktan sonra ödemesini yapabilirsiniz. 

0216 342 43 19 / 0536 560 70 90 / 0545 560 70 90    İSTANBUL / ÜSKÜDAR / BAĞLARBAŞI

 

İnanılmaz özellikler süper indirimli Jeo Finder AZ derin altın ve define arama dedektörü 2 Mt. net 4 Mt gerçek derinliklere sahiptir. JEO FİNDER AZ  2 Mt ile 4 Mt. derinliklerdeki altın objeleri bronz parçaları ve paraları gümüş para ve takıları toprak altında kayaların içine yapılmış oda mezarları  tünelleri yüksek oranda  bulabilme özelliğine sahiptir.  JEO FİNDER AZ Derin define arama dedektörü tespitini yaptığı metal objelerin  genel arama modunda 4.7 inç  Renkli TFT ekranında  yukarıya doğru sesli ve renkli grafikler çizerek size bildirmektedir. JEO FİNDER AZ genel arama ekranında toprak altındaki tünel ve boşlukları oda mezarları tespitinde ise 4.7 inç Renkli TFT ekranında mavi renklerde aşağıya doğru sessiz grafikler çizerek bize bildirmektedir. JEO FİNDER AZ  Aziz Bilişim Teknolojilerinin çıkartmış olduğu 2023 ileri Dedektör  teknolojileri serilerinden biridir.  JEO FİNDER AZ yarı Android Renkli 4,7 inç TFT ekran özelliği ve ara yüz tasarımı  7.4 Volt 3400  ma şarj edilebilir batarya ile ful aktif kullanım süresi 12 saat duran aralıklarla kullanım süresi 24 saattir. Piyasadaki en iyi dedektör bataryalarından dahi 3 kat fazla kullanım imkanı sunmaktadır. JEO FİNDER AZ Dedektörün  üstün donanım özellikleri indirimli süper fiyatıyla  kesinlikle görüp test etmenizde diğer marka modellerle karşılaştırmanızda fayda vardır.

 

EKRANLI  JEO FİNDER AZ Derin dedektör inanılmaz özellikler süper fiyatıyla  toprak ve kayaların içindeki işlenmiş altın parça takıları som altın kütlelerini ve parçalarını tespitlerini ve ayrımlarını yüksek oranda yapabilmektedir.  JEO FİNDER AZ bulunan altın obje ve takıların tam merkezini bulabildiği gibi ne kadar çapında ve derinlikte olduğunu 4.7 inç rekli tft  ekran arayüz göstergesinde  ayrım modunda sağ barlar yukarı doğru sarı renkte farklı ses tonunda bize yüksek oranda  bildirmektedir. Aynı anda yazıyla da altın yazarak 3 farklı özelliği bir arada bulundurmaktadır. JEO FİNDER AZ Toprak altında bulunan obje ve  parçaların ebat büyüklüğüne bağlı olarak uzun süre toprak altında kaldığında 2 Mt. net 4 Mt ye kadar derinlerden tespit yapabilme özelliğine yüksek oranda sahiptir. JEO FİNDER AZ  Herkesin satın alabileceği fiyatıyla inanılmaz özellikleriyle 2023 dedektör teknolojileri serisinden biridir.

EKRANLI KİRALIK DEDEKTÖR JEO FİNDER AZ Süper özelliklere sahip indirimli define dedektörü toprak ve kayalara yapılmış mezar odalarını tünel girişleri kapalı kuyuları ve bunların içinde ki altın obje ve heykelleri değerli olan gümüş bronz para ve parçaların tespitini ve ayrımını yüksek oranda yapabilmektedir. İleri 2023 Dedektör Teknolojisi serilerinden biri olan JEO FİNDER AZ boşluk bulucu derin  Dedektör aynı zamanda tespit yapılan oda,mezar ve kaya mezarlarının en ve boylarını da ne kadar çapında olduğunu ara yüz ekranındaki sol taraftaki ekran barlarının mavi renkte yukarı doğru ve yazıyla boşluk yazarak  anlamanızı sağlar. JEO FİNDER AZ rahat kullanımı boşlukları bulma konusunda ki net anlaşılır olması  tam donanımlı ve özelliklere sahip olmasına rağmen herkesin kullanabileceği ve anlayabileceği  gelecek zamanın dedektör teknolojisidir.

  1.  

EKRANLI JEO FİNDER AZ Dedektörün Değerli metal ayrım özelliği ; jeo finder az toprak içerisinde yeni gömülmüş ya da uzun yıllar toprak altında kalmış takıları bronz, heykel ve paraların tespitini 4. 7 inç renkli TFT ara yüz ayrım modu ekranında   sağ barlar yukarı doğru farklı seste ve yeşil renk tonlarıyla beraber yazıyla da değerli olarak ara yüz ekranında yüksek oranda size bildirmektedir. Jeo finder az aynı zamanda tespiti yapılan değerli objenin tahmini derinliğini 2 Mt net 4 Mt ye kadar tespit yapabilme özelliğine sahiptir. JEO FİNDER AZ altın ve define arama dedektörü tespit yaptığı değerli metalleri ara yüz ekran göstergesinde farklı ses tonunda sağ barlar yeşil renk tonunda değerli yazarak size bildirmektedir. JEO FİNDER AZ aynı zamanda  2 farklı yan yana duran metalleri değersiz ve değerli olarak tespitlerini yapabilmektedir. JEO FİNDER AZ  ileri 2023 Dedektör Teknoloji serisi olarak rakiplerinden hem uygun indirimli fiyatı ile hem de tam donanımlı özellikleri ile rakiplerinden tartışmasız açık ara  ileride olduğunu göreceksiniz. 

 Mineral Ayrım Özelliği ; JEO FİNDER AZ Dedektörü her türlü arazi şartlarında çalışabilme özelliğine sahiptir.  Özellikle madenli ve mineralli topraklarda JEO FİNDER AZ altın dedektörü çok yüksek oranda çalışabilme yoğun  maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu 4,7 inç TFF renkli ekran ara yüzünde anlamanızı sağlayabilmektedir.  JEO FİNDER AZ altın dedektörü yoğun maden ve mineralli bölgelerde zaman zaman azda olsa derinlik kaybına uğrayabilmektedir. JEO FİNDER AZ piyasada yerli yada avrupadan gelen yüksek fiyatlarda satılan dedektörlere oranla madenli bölgelerde çok daha sağlıklı çalıştığı görülmüştür.

EKRANLI KİRALIK DEDEKTÖR JEO FİNDER AZ tam donanımlı derin altın ayrımlı metal dedektörü toprak altında bulunan değerli altın objelerin, değerli parçaların, oda mezarların, tünel girişlerinin ve kuyuların ne kadar derinlikte olduğunu 2 Mt Net 4 metrelere kadar tespitlerini yaparak cihazın 4,7 inç TFF renkli ekran göstergesinden sizlere bildirmektedir. JEO FİNDER AZ  dedektör ile tespit yaptığımız objelerin  cihaz hafızasına kaydettiğimizde derinlik hesaplamayı otomatik yaparken aynı zamanda toprak altındaki metalin yada boşlukların ne kadar en ve boyunda olduğunu anlamanızı da sağlamaktadır.

 EKRANLI JEO FİNDER AZ süper donanımlı derin define Dedektörü Cihaz ayarları  bölümünden zemin ayarı, hassasiyet ayarı, ses ayarı, ışık ayarı, değersiz aç-kapama, diller, derinlik ayarları, boşluk testi ve fabrika ayarlarına geri dönme ara yüzlerini 4.7 inç TFT ekranında bulabilir istediğiniz işlemi kendiniz kontrol ederek ayarlarını yapabilirsiniz.  

EKRANLI JEO FİNDER AZ Diller bölümü;  Jeo finder az altın ve define dedektörü 4,7 inç renkli TFF yarı adroid ekran özelliği sayesinde İngilizce, Arapça, Farsça, Almanca, Fransızca dillerinden istediğiniz dil seçeneğini yükletebilirsiniz.

NOT : 10 adet yabancı dil yüklenmiş cihazlar için 3 gün önceden sipariş geçiniz.

 

11- Yedek Parçalar , Belgeler Ve Hizmetleri

1- Yedek batarya sistemi            2- İçinde bölmeler olan özel     3- İstediğiniz zaman

     cihazın içinde                                 metal su geçirmez çanta.             sesi sadece sizin duymanız

     verilmektedir.                                                                                          için kulaklık.                                                                   

 

a ; Taşıma ile ilgili gerkeli            b ;  2 yıl garanti belgesi            c ;  Kullanım kitapçığı kullanım 

     olan fatura ve kanuni                      ve 5 yıl sorunsuz                         videosu 20 saat telefon hizmeti.

     maddeler içeren yazılar.                parça garantisi.

 

d ;  Adres siparişlerinde            e;  Mağaza ve                                f ;  Mağazamızda 60 farklı dedektör

      güvenli ptt kargo ile                    showroomlarımızda ücretsiz         modellerinden  istediğinizi test

      alırken ödeme seçeneği             eğitim ve deneme imkanı.              ederek karşılaştırabilirsiniz.