Ürün Detayı

Alan Tarama Cihazı Bionic X1


Ürün Kodu: 1669
Fiyat: 600

BİONİC X-1 Alan tarama çubukları  400 Metre Uzaktan Altın Ve Boşlukları Mahzenleri Bulabilme Özelligi Bulunmaktatır ,ASYA DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİNİN  define tutkunlarına sunduğu yeni alan tarayıcıBİONİC X-1. Özellikle fiyatının çok uygun olması, Ayrıca  size 2 Farklı Seçenek sunmasıdır,

İki kişi karşılıklı kullanım, Tekli Tabanca şeklinde kullanım seçeneği sunmaktadır.

Bionic x1 alan tarama cihazını ASYA DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİNDE Deneme ve testlerini yaparak satın alabilir yada kiralayabilirsiniz. Ayrıca MAĞAZAMIZA gelen müşterilerimize alan tarama cihazın özelliklerini Dünyadaki diger marka ve modellerle denemesini yaparak karşılaştırmaktadır.  MAĞAZAMIZDA DİGER ALAN TARAMA CİHAZLARININ  tamamını bulabilirsiniz.Alan tarama cihazlarından herhangi birini satın almak , kiralamak ve ikinci el olarak almak isterseniz P.T.T ÖDEMELİ kapınıza kadar gönderelim.

İletişim için : 0216 342 43 19 / 0536 560 70 90 / 0545 560 70 90 / 0532 514 54 71

Özellikle yeni başlayanların kullanması gereken bir alan tarayıcıdır. Özellikle dağlık bölgelerde, geniş ormanlık alanlarda işaretlerin ve kalıntıların kaybolmuş olduğu arazilerde define aramalarında, hazine aramalarında, define cihazları ve dedektörlerine büyük yardımcı olan BİONİC X-1 Alan tarayıcı ön keşif için kesinlikle kullanılması gereken süper bir alan tarayıcıdır. Bio enerji ve özel düzeneklerle hazırlanmış 2- Kişi karşılıklı kullanımda 4 adet tüp başlıkların içindeki karışımlar sayesinde define olan yerlere yer altındaki boşluk, tünel, kuyu, oda, kapalı mağara gibi görünürlüğü kaybolmuş yerlerin bulunduğu yere tüplerin ucuna takılan özel alışımlı antenlerin yönlendirmesiyle getirmektedir.  BİONİC X-1 Alan Tarayıcı Tekli Tabanca Şeklinde 2 ad tüpler ve L Kullanım özelligi Bu özelliği sayesinde çok daha kısa zamanda çok pahalı Define cihazlarının yapamadığı işlemleri yapabilmektedir. Daha geniş ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz. BİONİC X-1 alan tarama çubukları Özel muhafazalı ve korumalı çantasıyla birlikte 2 yıl garanti Faturalı verilmektedir. Alan tarama almayı düşünürken mutlaka BİONİC X-1  alan tarayıcıyı degerlendirmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca  Diğer Tam donalımlıBİONİC A-T 3 BİONİC A-T 4 VE GOLD SCANIR Uzun menzilli Derinlik hesaplayan mineralleri eleyebilen Alan tarama cihazlarını mutlaka görmenizi değerlendirmenizi tavsiye ederiz.