Ürün Detayı

İkinci El Rover C2,Yeraltı Radarı


Ürün Kodu: 1698
Fiyat: 22000

İkinciel roverc2, ikinci el roverc2 toprakaltı görüntüleme radarı isterseniz  kiralık 3 günlük isterseniz bir haftalık kiralık alma imkanına sahipsiniz. İkinciel yeraltı görüntüleme cihazı rover c2 satın almak yada kiralamak için iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz...

                                                İSTANBUL / ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI ' ndaki 2 KATLI BÜYÜK  MAĞAZAMIZDA

ASYA DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİNDE Deneme ve testlerini yaparak satın alabilir yada kiralayabilirsiniz. Ayrıca MAĞAZAMIZA gelen müşterilerimize ikinciel rover c2, toprakaltı görüntüleme cihazın özelliklerini Dünyadaki diger marka ve modellerle denemesini yaparak karşılaştırmaktadır.  AYRICA MAĞAZAMIZDA DİGER İKİNCİ EL yeraltı radarlarını tamamını bulabilirsiniz. İkinci el toprakaltı radarı,ikinci el Roverc2,yeraltı radarların herhangi birini satın almak , kiralamak ve ikinci el olarak almak isterseniz P.T.T ÖDEMELİ kapınıza kadar gönderelim cihazın kontrollerini yaptıktan sonra ödemesini yapabilirsiniz.

                                                          0536 560 70 90 / 0545 560 70 90

                                                           0216 342 43 19 // 0216 342 43 18  

 

İKİNCİEL YERALTI GÖRÜNTÜLEME RADARI, ikinci el Rover C II , hedef alandaki anomalileri seçmeye yarayan elektromanyetik pulse methoduna dayanmaktadir. Böylece cihaz,dogal özellikler olan katman olusumlari,bosluklar, yeralti su seviyelerinin yani sira mezar yada gömülü objeleri ortaya çikarir. İkincielyeraltı görüntüleme Rover C II 2m derinlige nüfuz eden magnometreyle beraber ayrica,12 m derinlikteki objeleri bulabilecek tarama fonksiyonuna da sahiptir. 

10 cm x 10 cm �den büyük ve 30 cm�den derin objeleri ortaya çikarir.Somut sekilleri teshis etmek için kullanici,ölçüm isleminde çok dikkatli olmalidir.Bu yüzden cihaz düz olmayan degisken zeminlerde kullanim için çok müsayittir. 

Bütünlesmis mikroislemci teknoloji zemin balans,derinlik ölçümü ve hafizada data saklama cihaz tarafindan otomatik olarak yapilmaktadir. 3 boyutlu grafik ile analiz edilen taranmis bölgenin degerlendirmesi bilgisayarda yapilir.