Ürün Detayı

İkinci El Dedektör Deus


Ürün Kodu: 1890
Fiyat: Girilmedi

İkinci el dedektör deus dedektör altın ayrımlı ve bir çok özelliklere sahip hem fiyatı ile hemde altın ve tek para aramalarında en iyi ikinci el altın ve define dedektörüdür.Deus ikinci el dedektörü metalleri altın gümüş demir bakır teneke olarak birbirinden ayırt edebilir.

İkinci el dedektör deus dedektör süper fiyatı ve özellikleriyle satın almak yada kiralamak için İSTANBUL / ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI'ndaki BÜYÜK  MAĞAZAMIZDA deneme ve testlerini yaparak satın alabilir yada kiralayabilirsiniz. Ayrıca  MAĞAZAMIZA Gelen müşterilerimize  bütün dedektör modellerini kiralayabilir yada ikincci el olarak satın alabilirsiniz. İkinci el altın arama dedektörü deus cihazın özelliklerini Dünyadaki diger marka ve modellerle denemesini yaparak karşılaştırabilirsiniz. İkinci el deus dedektörü, satın almak , kiralamak ve ikinci el olarak isterseniz P.T.T ÖDEMELİ kapınıza Kadar gönderelim cihazın kontrollerini yaptıktan sonra ödemesini yapabilirsiniz.. 

0545 560 70 90 // 0536 560 70 90 // 0216 342 43 19 // 0216 342 43 18

                           

DEUS, ilk hafif, portatif ve KABLOSUZ  define dedektörü.

Teknolojik devrim !

Türkçe menülü dünyanın en hafif kablosuz metal dedektörü. Çoklu frekans ve geliştirilebilir yazılım seçeneği ile.

Başlık, kumanda ve kulaklık dijital radyo link ile birbirine bağlanabiliyor.İster sadece WS4 veya WS5 kulaklık ve başlıkla, ister sadece kumanda ve başlıkla DEUS'unuzu kullanabilirsiniz.  

Uzaktan kumanda kapatıldığında bile DEUS çalışmaya devam eder!

WS4 veya WS5 kulaklıklar tek başlarına dedektörü kumanda edebilir, sadece kulaklıklar ve başlıkla DEUS arama yapabilir.