Ürün Detayı

İkinci El Jeofinder A-Z,Dedektör


Ürün Kodu: 1705
Fiyat: 1800

 ikinci el define dedektörü Jeo Finder A-Z derin altın ve define arama dedektörü 2 Mt. net 4 Mt derinliklere sahiptir. İKİNCİEL DEFİNE DEDEKTÖRÜ JEO FİNDER AZ  2 Mt  derinliklerdeki altın objeleri bronz parçaları ve paraları gümüş para ve takıları toprak altında kayaların içine yapılmış oda mezarları  tünelleri yüksek oranda  bulabilme özelliğine sahiptir.  JEOFİNDER A-Z ikinci el Derin define arama dedektörü tespitini yaptığı metal objeleri yukarıya doğru sesli ve renkli grafikler çizerek bize bildirmektedir. İKİNCİ EL ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ, JEO FİNDER A-Z tünel ve boşlukları oda mezarları tespitinde ise Renkli TFT ekranında mavi renklerde aşağıya doğru sessiz grafikler çizerek bize bildirmektedir. İKİNCİEL DEFİNE CİHAZI,JEO FİNDER A-Z  Asya dedektör Teknolojilerinin çıkartmış olduğu 2023 ileri Dedektör  teknolojileri serilerinden biridir.  İKİNCİ EL ALTIN ARAMA CİHAZI JEO FİNDER A-Z yarı Android Renkli 4,7 inç TFT ekran özelliği ve ara yüz tasarımı  7.4 Volt 3400  ma şarj edilebilir batarya ile ful aktif kullanım süresi 12 saat duran aralıklarla kullanım süresi 24 saattir. Piyasadaki en iyi dedektör bataryalarından dahi 2 kat fazla kullanım imkanı sunmaktadır.İKİNCİ EL ALTIN ARAMA CİHAZI JEO FİNDER A-Z Dedektörün  üstün donanım özellikleri indirimli süper fiyatıyla  kesinlikle görüp test etmenizde diğer marka modellerle karşılaştırmanızda fayda vardır.  
İkinci el Define dedektörü, Jeofinder,  ikinciel altın arama dedektörü jeofinder a-z, isterseniz  kiralık 3 günlük isterseniz bir haftalık kiralık alma imkanına sahipsiniz. İkinciel jeofinder az dedektörü satın almak yada kiralamak için İSTANBUL / ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞIN'daki 2 KATLI BÜYÜK  MAĞAZAMIZDA Deneme ve testlerini yaparak satın alabilir yada kiralayabilirsiniz.

 Ayrıca Şirketimize MAĞAZAMIZA Gelen müşterilerimize ikinciel define dedektörü jeofinder  cihazın özelliklerini Dünyadaki diger marka ve modellerle denemesini yaparak karşılaştırmaktadır.İkinci el altın bulucu define cihazı jeofinder a-z define dedektörü Satın almak , kiralamak ve ikinci el olarak isterseniz P.T.T ÖDEMELİ Kapınıza Kadar gönderelim cihazın kontrollerini yaptıktan sonra ödemesini yapabilirsiniz.. ASYA DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİ BAĞLARBAŞI ÜSKÜDAR İSTANBUL

                                        0536 560 70 90 / 0545 560 70 90

                                        0216 342 43 19 / 0216 342 43 18

 

                                                                             İKİNCİ EL DEFİNE DEDEKTÖRÜ JEOFİNDER - A-Z

İnanılmaz özellikler süper indirimli ikinciel define dedektörü Jeo Finder A-Z derin altın ve define arama dedektörü 2 Mt. net 4 Mt derinliklere sahiptir. İKİNCİEL DEFİNE DEDEKTÖRÜ JEO FİNDER AZ  2 Mt  derinliklerdeki altın objeleri bronz parçaları ve paraları gümüş para ve takıları toprak altında kayaların içine yapılmış oda mezarları  tünelleri yüksek oranda  bulabilme özelliğine sahiptir.  JEOFİNDER A-Z ikinci el Derin define arama dedektörü tespitini yaptığı metal objeleri yukarıya doğru sesli ve renkli grafikler çizerek bize bildirmektedir. İKİNCİ EL ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ, JEO FİNDER A-Z tünel ve boşlukları oda mezarları tespitinde ise Renkli TFT ekranında mavi renklerde aşağıya doğru sessiz grafikler çizerek bize bildirmektedir. İKİNCİEL DEFİNE CİHAZI,JEO FİNDER A-Z  Asya dedektör Teknolojilerinin çıkartmış olduğu 2023 ileri Dedektör  teknolojileri serilerinden biridir.  İKİNCİ EL ALTIN ARAMA CİHAZI JEO FİNDER A-Z yarı Android Renkli 4,7 inç TFT ekran özelliği ve ara yüz tasarımı  7.4 Volt 3400  ma şarj edilebilir batarya ile ful aktif kullanım süresi 12 saat duran aralıklarla kullanım süresi 24 saattir. Piyasadaki en iyi dedektör bataryalarından dahi 2 kat fazla kullanım imkanı sunmaktadır.İKİNCİ EL ALTIN ARAMA CİHAZI JEO FİNDER A-Z Dedektörün  üstün donanım özellikleri indirimli süper fiyatıyla  kesinlikle görüp test etmenizde diğer marka modellerle karşılaştırmanızda fayda vardır.  

İKİNCİ EL DEFİNE DEDEKTÖRÜ JEO FİNDER A-Z bulunan altın obje ve takıların tam merkezini bulabildiği gibi arayüz göstergesinde  ayrım modunda sağ barlar yukarı doğru sarı renkte farklı ses tonunda bize yüksek oranda  bildirmektedir. Aynı anda yazıyla da altın yazarak 3 farklı özelliği bir arada bulundurmaktadır. İKİNCİEL DEFİNE DEDEKTÖRÜ JEO FİNDER A-Z  Herkesin satın alabileceği fiyatıyla inanılmaz özellikleriyle 2023 dedektör teknolojileri serisinden biridir.

İKİNCİEL DEFİNE CİHAZI JEO FİNDER A-Z Süper özellikleri ile toprak ve kayalara yapılmış mezar odalarını tünel girişleri kapalı kuyuları ve bunların içinde ki altın obje ve heykelleri değerli olan gümüş bronz para ve parçaların tespitini ve ayrımını yüksek oranda yapabilmektedir. İKİNCİ EL DEDEKTÖR JEO FİNDER aynı zamanda tespit yapılan oda,mezar ve kaya mezarlarının en ve boylarını da ne kadar çapında olduğunu ara yüz ekranındaki sol taraftaki ekran barlarının mavi renkte yukarı doğru ve yazıyla boşluk yazarak  anlamanızı sağlar. 

İKİNCİ EL DEFİNE CİHAZI JEO FİNDER A-Z toprak içerisinde yeni gömülmüş ya da uzun yıllar toprak altında kalmış takıları bronz, heykel ve paraların tespitini ara yüz  ekranında sağ barlar yukarı doğru farklı seste ve yeşil renk tonlarıyla beraber yazıyla da değerli olarak size bildirmektedir. Jeo finder az aynı zamanda tespiti yapılan değerli objenin tahmini derinliğini 2 Mt net  tespit yapabilme özelliğine sahiptir. İKİNCİ EL DEFİNE DEDEKTÖRÜ JEO FİNDER A-Z tespit yaptığı değersiz metalleri ara yüz ekran göstergesinde farklı ses tonunda sağ barlar kırmızı renk tonunda değersiz yazarak size bildirmektedir.İKİNCİ EL DEDEKTÖR JEO FİNDER A-Z aynı zamanda  2 farklı yan yana duran metalleri değersiz ve değerli olarak tespitlerini yapabilmektedir. İKİNCİ EL JEO FİNDER hem uygun indirimli fiyatı ile hem de tam donanımlı özellikleri ile rakiplerinden tartışmasız açık ara ileride olduğunu göreceksiniz.

İKİNCİ EL JEO FİNDER A-Z, Özellikle madenli ve mineralli topraklarda çok yüksek oranda çalışabilmektedir aynı zamanda yoğun  maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu anlamanızı sağlayabilmektedir. İKİNCİ EL EKRANLI ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ,JEO FİNDER A-Z piyasadaki yerli yada avrupadan gelen yüksek fiyatlarda satılan dedektörlere oranla madenli bölgelerde çok daha sağlıklı çalıştığı görülmüştür.

İKİNCİEL DEDEKTÖR,JEO FİNDER A-Z  dedektör ile tespit yaptığımız objelerin  cihaz hafızasına kaydettiğimizde derinlik hesaplamayı otomatik yaparken aynı zamanda toprak altındaki metalin yada boşlukların ne kadar en ve boyunda olduğunu anlamanızı da sağlamaktadır.