Hizmetlerimiz

Kiralık Toprakaltı Radarları

Kiralık Toprakaltı Radarları

Kiralık toprak altı görüntüleme radarı, Kiralık görüntülü torak altı görüntüleme cihazlarında  inenılmaz derecede bilgi kirliliği bulunmaktadır. Define camiasında toprak altı radarı, yada toprak altı görüntüleme cihazları diye bilinen radar, mağnometre, resiztivite, grometre cihazlarında inenılmaz derecede abartı ve yalan bulunmaktadır, toprak altı görüntüleme cihazları özellikle defineye yeni başlayanların sadece kişilerden ve bazı firmalardan duyduklarıyla haret etmektedir. toprak altı görüntüleme cihazları diye bilinen radarları kiralamak ve satın almak isteyenler ASYA DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİNİN 7 Yıl önce toprak altına koymuş oldugu bazı metal türleri ve yapılmış olan oda tünellerde test etmeden satın yada kiralama yapmayınız, özellikle 2014 yılından sonra bazı kişi ve firmaların l sosyal medya üzerinden bilir kişi gibi videolar yaparak işe yaramayan yer altı görüntüleme radarlarını  ve dedektörlerin satışını, kiralamasını yaptıgı görülmektedir. ASYA DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİ AİLESİ Olarak mağazamızdaki farklı ülke ve firmalara ayit bilgisayarlı görüntüleme cihazlarını arazide deneme ve testlerini yaparak gerçek bilgi paylaşımı yapmaktadır.

TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZI BİLGİSAYARLI  ALAMAN TEKNOLOJİSİ EMFAD DS  ÖZELLİKLERİ    

Kiralık toprak altı görüntüleme cihazı, Kiralık görüntü toprak altı görüntüleme radarları içinde Alman teknolojisi Emfad DS  en iyilarinden biridir. Emfad ds Yer altı görüntüleme sistemleri içinde en iyilerinden biri olma özelligine sahiptir. 8 mt net tesbitler yapabilen özellikle kayalık ve dağlık bölgelerde toprak altındaki kral mezarlarını mahzen  girişlerini ve büyük hazinelerin tesbitinde son derece mükemmel sonuç vermektedir emfad DS tesbit yaptığı hazinelerin çekimlerini renkli kayıt yaparak bilgisayarındaki özel yazılım sayesinde üç boyutlu olarak inceleme imkanına sahipsiniz. Aynı zamanda bilgisayarınıza kaydedebilir dilerseniz renkli çıktısını alarak saklayabilirsiniz. 

SAHTE YER ALTI RADARLARINDA 20 MT 30 MT DERİNLİK BİZE ÖZEL YAPILDI CİHAZIN FİYATI 100 BİN 200 BİN 300 BİN DİYE  SADECE BİZDE  YADA BİZ ÜRETTİK DİYEREK, SATILAN, KİRALANAN YADA ALMAN ÜRÜNÜ İSRAİL ÜRÜNÜ ÖZEL YAPIM GİBİ GÖSTERİLEREK KİRALAMAYA GİDİLEN CİHAZLARIN ÜRETİM FABRİKALARINI SORUN. BU CİHAZLAR SAHTE ÜRETİMDİR KESİNLİKLE 3 METREDEKİ BİR MALZEMEYİ BULAMAZ..

YATAY BORU ŞEKLİNDE KULLANILAN CİHAZLARIN VE BUNA BENZER CİHAZLAR BİR ODA BÜYÜKLÜGÜNDEKİ YAPILARI  KESİNLİKLE 8 İLE 12 METRE DERİNLİĞİN ALTINA İNMEZLER VE AYRIM YAPMA ÖZELLİKLERİ YOKTUR.. KURUMSAL FİRMA ADI ALTINDA SAHTE CİHAZLAR SATILMAKTADIR. 

FİDNE VE YALANIN DEĞİL GERÇEKLERİN DOĞRU ADRESİ AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ARAZİDE ÖZEL ÇALIŞMA YAPILMAKTADIR