Hizmetlerimiz

Dedektör Videoları

Dedektör Videoları

Dedektör satın almak isteyen define tutkunları dedektör videolarını izlemeden altın testlerini yapmadan dedektör satın almalarını tavsiye etmiyoruz. Define cihazı yada dedektörü satın alacak müşteriler kiralık dedektör fiyatları sitemizden yada Ana site olan ASYA DEDEKTÖR Sitemizden videoları izleyerek bilgi sahibi olabilirler. Mağazamızda bulunan 30 dan fazla dedektör videosunu fiyatlarını takip ederek bilği alabilirsiniz. 

DİKKAT!

SAHTE YER ALTI RADARLARINDA 20 MT 30 MT DERİNLİK BİZE ÖZEL YAPILDI CİHAZIN FİYATI 100 BİN 200 BİN 300 BİN DİYE  SADECE BİZDE  YADA BİZ ÜRETTİK DİYEREK, SATILAN, KİRALANAN YADA ALMAN ÜRÜNÜ İSRAİL ÜRÜNÜ ÖZEL YAPIM GİBİ GÖSTERİLEREK KİRALAMAYA GİDİLEN CİHAZLARIN ÜRETİM FABRİKALARINI SORUN. 

BU CİHAZLAR SAHTE ÜRETİMDİR KESİNLİKLE 3 METREDEKİ BİR MALZEMEYİ BULAMAZ..

YATAY BORU ŞEKLİNDE KULLANILAN CİHAZLARIN VE BUNA BENZER CİHAZLAR BİR ODA BÜYÜKLÜGÜNDEKİ YAPILARI  KESİNLİKLE 8 İLE 12 METRE DERİNLİĞİN ALTINA İNMEZLER VE AYRIM YAPMA ÖZELLİKLERİ YOKTUR..

KURUMSAL FİRMA ADI ALTINDA SAHTE CİHAZLAR SATILMAKTADIR. FİDNE VE YALANIN DEĞİL GERÇEKLERİN DOĞRU ADRESİ AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ARAZİDE ÖZEL ÇALIŞMA YAPILMAKTADIR...

DEDEKTÖR ALAN TARAMA VE TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI TANITIM VE DENEME VİDEOLARI İÇİN YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUNUZ YENİ ÇIKAN DEDEKTÖR VİDEOLARI VE DEFİNE İŞARETLERİ VİDEOLARI İÇİN TAKİPTE KALIN BU LİNKE TIKLAYARAK YOUTUBE KANALIMIZA GEÇİŞ YAPABİLİR ABONE OLARAK VİDEOLARIMIZI İZLEYEBİLİRSİNİZ.