Ürün Detayı

Fısher f44


Ürün Kodu: 1877
Fiyat: Girilmedi

 Fisher F44 altın arama dedektörü Fisher’in en son ki F serisinin en iyisidir.Benzersiz özellikler keşfedin. Bu Fisher modeli ışığın az olduğu durumlarda arkadan aydınlatmalı ekrana sahiptir. F44 en zorlu koşullarda metal tespiti için en iyi suya dayanıklı tasarıma sahiptir. 

FİSHER F44 altın arama dedektörü  ASYA DEDEKTÖR TEKNOLOJİ MERKEZİNDE. ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ FİSHER F44 CİHAZININ EĞİTİMİNİ  ARAZİ ŞARTLARINDA  DENEYEREK SATIN ALABİLİR İSTERSENİZ KİRALAYARAKTA ALABİLİRSİNİZ.

0216 342 43 19 / 0536 560 70 90 / 0545 560 70 90 

 

Yeni tasarlanmış yarı eliptik su geçirmez tespit başlığı az zamanda daha çok hedef bulmanız için büyük tarama olanağı sağlar. F serisinin en iyi metal dedektörüyle daha fazla eğlence daha fazla macera yaşayın.

Yeni Suya dayanıklı tasarım ve 5 işletim modu (Hazine, Tek para, Tarihi Kalıntı, Tarihi Eser ve Bütün Metaller).Fisher F44 dedektörü kuru ve yağışlı havada kullanım için idealdir. Su altı kullanımı için tasarlanmamış olmasına rağmen diğer dedektörlerin zorlandıkları arazilerde suya dayanıklı oluşunun faydalarından kolaylıkla yararlanabileceksiniz. F serisinin en iyi modeli en zorlu arazi koşullarında kullanım için uygundur. Yağmurda ya da güneşte Fisher F44 metal dedektörünüz sizinle uyum içinde olacaktır.